Zprávy / Offtopic-Novinky

Spotify spouští vlastní videokanál a další nové funkce

Spotify spouští vlastní videokanál a další nové funkce

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 21.05.2015

Na tiskové konferenci v New Yorku z noci na dnešek Spotify oznámili přidání několika nových funkcí včetně videokanálu, podcastů, zpráv a originálních programů. Nové funkce lze již dnes spustit v USA na všech iPhonech, další destinace přijdou na řadu záhy.

Videokanál Spotify bude obsahovat originální a převzaté pořady od partnerů včetně Vice News, BBC, NBC, Slate, E !, Adult Swim, MTV, Comedy Central, ESPN, Condé Nast a TED. K dispozici bude také seriál Amy Poehler ze stránek Smart Girls nazvaný Dance Move of the Day nebo série s názvem Gramofon, která spojuje do páru vždy jednoho kuchaře a hudebníka.


K dispozici budou i četmé podcasty od WNYC, American Public Media, BBC a PRX. Spotify uvede také své vlastní rozhlasové pořady zastoupené umělci jako Tyler, the Creator, Odd Future, Icona Pop, Jungle a Mike Skinner.

Funkce Spotify Now obsahuje specifikace pro jednotlivé činnosti playlistů, které nyní lze synchronizovat s různými časy v průběhu celého dne, jako "brzy ráno" nebo "zpívat si ve sprše."

Vychytaná funkce Spotify Running podle vaší běhové frekvence zjistí nejvhodnější hudbu, která s vámi ideálně drží krok a pak vám najde náhodnou skladbu s podobným tempem. Mezi nabízenými skladbami nechybí ani populární Tiësto, který se také objevil na tiskové konferenci.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vychází Lymfom City – ponuře úsměvný černobílý sitkomiks

redakce 02.05.2021

Lucie Trávníčková ve své knize svérázně zaznamenává autobiografii své onkologické léčby. Podpořte na Hithitu!

Slovensko sa zapojilo do prípravy Nového európskeho Bauhausu

redakce 18.04.2021

Cieľom tejto medzinárodnej iniciatívy je spájať udržateľnosť, kultúru, rozvoj komunít a investície tak, aby pomohla naplniť zámery Európskej zelenej dohody.

Novinky v Nakladatelství AMU

redakce 16.11.2020

Vychází dílo Michela Chiona věnované analýze lidského hlasu ve filmu a monografie, zabývající se dílem Karla Teigeho a Vítězslava Nezvala.

Fortnite chystá další virtuální koncert

redakce 22.10.2020

Střílečka nabízí speciální halloweenský event reggaetonového prince J Balvina.

Vychází kniha srbského režiséra Gorana Markoviće Česká škola neexistuje

redakce 04.06.2020

Název knihy vychází z označení skupiny jugoslávských filmařů, která na přelomu šedesátých a sedmdesátých let 20. století vystudovala pražskou FAMU.

Pomozte postavit Novou Perlu

redakce 04.05.2020

Pomoct můžete dobrovolnickou prací, zakoupením knih z nakladatelství Divus, návštevou kavárny Perla i na webu darujme.cz.

Trystero vydává první díl nové trilogie Charlese Burnse: Bludiště

redakce 30.04.2020

Kniha má pozoruhodný osud. Poprvé vyšla loni na podzim ve francouzském překladu, aniž by se předtím objevila v anglickém originále.

Unikátní projekt hudebních promotérů propojuje hudební komunitu

redakce 27.04.2020

Díky zkušeným hudebním dramaturgům se rádio může chlubit různorodými (nejen) hudebními pořady.

Promotéři a producenti založili asociaci APPOK

redakce 20.04.2020

Spolek sdružuje všechny ty, které současná situace zasahuje a pracují na místech, kde se organizují koncerty nebo jiné kulturní akce.

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace