Zprávy / Pozvánky

Stimul na narozkách Radia Wave. S Lapaluxem.

Stimul na narozkách Radia Wave. S Lapaluxem.

redakce | Zprávy / Pozvánky | 10.01.2013

Stimul festival se i letos podílí na party k oslavě narození Radia Wave. Letos již sedmé narozeniny oslaví společně se Stimulem také britský producent Lapalux, vycházející hvězda elektronické hudby a chráněnec prestižního labelu Ninja Tune. Lapalux měl minulý rok předskakovat Flying Lotusovi. Na to bohužel nedošlo, a tak jsme rádi, že ho můžeme v Praze představit nyní. Konkrétně k tomu dojde 12. ledna v pražské Meetfactory.

Předskakovat bude slovenský beatový hračička Karaoke Tundra a DJs Radia Wave. O speciální vizuální projekci se postará Lunchmeat. A co je nejdůležitější, vstupné v předprodeji vyjde jen na necelou stovku, tedy na rovných baťovských 99 Kč. Navíc si vstupné v předprodeji koupíte pouhým posláním smsky, kterou se při vstupu prokážete. Na místě pak bude vstup o stovku dražší. Pošlete tedy SMS s textem: TICKET WAVE na číslo 9020099 a 12. ledna se na vás budeme těšit! Vstup bude od 19 hodin.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vrbaak zve na vernisáž projektu LO.VE!

redakce 23.09.2019

Vernisáž k výstavě fotografií k nové tanečně/pohybové inscenaci LO.VE!, která vzniká ve spolupráci Motion Hub a BuranTeatr.

Simply Red oznamují turné a novou desku

redakce 23.09.2019

Krátce po oznámení, že nové album Blue Eyed Soul vyjde zkraje listopadu, Simply Red dnes odtajnili detaily chystaného turné.

6. ročník přehlídky Be2Can představí profil Fatiha Akina

redakce 23.09.2019

Letos v rámci sekce Be2Can Fokus dostane prostor tvorba německo-tureckého režiséra Fatiha Akina i jeho kontroverzní portréte sériového vraha ve snímku U Zlaté Rukavice.

Nová ženská tvár na slovenskej scéne - Blanch

redakce 21.09.2019

Blanch je najnovším prírastkom Slnko Records, za ktorým stojí skladateľka, speváčka a gitaristka Bianca Macková.

Be2Can - To nejlepší z nejprestožnějších filmových festivalů

redakce 21.09.2019

I letos naleznete v nabídce Be2Can hraniční, provokativní zážitky i robustní filmy-romány, filmařské legendy i čerstvou krev současné arthouse scény.

Německá indie střela Giant Rooks míří do Prahy

redakce 21.09.2019

Na domácí půdě si vydobyli pověst jedné z nejzábavnějších koncertních mladých kapel, u nás své kouzlo předvedou ve smíchovském klubu Underdogs'.

Polská pianistka Hania Rani na turné

redakce 20.09.2019

Talentovaná pianistka a skladatelka Hania Rani v rámci svého podzimního tour odehraje jediný český koncert v Kopřivnici.

Nový projekt Jungstötter v Lese

redakce 20.09.2019

Skladby Jungstötter svou intenzitou těžknou podobně jako hudba Bad Seeds nebo Tuxedomoon. Nový projekt v Café v lese.

Jeden z nejrychlejších rapperů světa Ocean Wisdom v Roxy

redakce 20.09.2019

Roxy hlásí silný rapový podzim.

Floex pokřtí remixy Machinaria

redakce 19.09.2019

Křest remixového alba Machinarium Remixed, kterým počítačová hra Machinarium studia Amanita Design oslaví své 10. narozeniny.