Zprávy / Pozvánky

Stone Smoker letos poprvé i v zimě

Stone Smoker letos poprvé i v zimě

redakce | Zprávy / Pozvánky | 14.01.2022

Psychedelický festival Stone Smoker se výzev nebojí. Po dvou edicích letního festivalu skáče po hlavě do další akce, roční čekání na jejich oblíbený festival letos zkrátí jeho zimní verze. Fanoušky značek psychedelie nebo stoneru potěší pořadatelé akcí Snow Stone Smoker v pátek 29. ledna 2022 v pražském Crossu. Vystoupí například Acid Row, Blue Chesterfield, Fialový Samet nebo Koonda Holaa. Velkým tahákem je také reunion kapely Baro Chandel, kteří se po letech sejdou exkluzivně pouze pro tuto akci.

Na akci nebudou chybět ani zahraniční vystupující. Z Německa přijedou Wucan a z Rakouska Salami Recorder a Speck. Po živé hudbě přijde i afterparty v podání Candy Flip DJ's na jednom patře a na druhém techno alternativa v podání Radio Laude. Program doplní workshop a přednáška uměleckých skupin Weird Visuals a CannaBros. Občerstvení zajistí charitativní vegan burgery od Food Not Bombs.

Info

Snow Stone Smoker
29. 1. 2022 13:00
Cross Club, Praha
fb event

foto © Anna Baštýřová

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Atrium na Žižkově: Playing Divas

redakce 06.07.2022

Stejnojmennou koncertní sérii zahájí Monika Omerzu Midriaková s projektem Leto s Monikou, následovat budou v měsíčním cyklu další jména.

Girls Against Boys a další na Altenburgu

redakce 05.07.2022

Kromě Girls Against Boys se můžete těšit i na Planety s novým setem v roli předkapely a speciální vystoupení Paramount Styles na břehu u ohně.

Rachot v červenci

redakce 02.07.2022

Kapelníci Roberta Planta a PIL na jednom pódiu. Výjimečné spojení tří kultovních postav, které na britské scéně působí už víc než čtyřicet let.

Klub Brno v Ostravě slaví dva roky

redakce 30.06.2022

Hudební prostor s neobvyklým názvem je dílem entuziastů z kulturního spolku Provoz.

Amy Shark i Bonobo v Praze

redakce 29.06.2022

Dravá indiepopová zpěvačka Amy Shark vyráží na turné a svou českou premiéru. Bonobo nás vezme do pestré divočiny alba Fragments, v Praze zahraje na podzim.

Červenec v Underdogs' a na Fluffu

redakce 27.06.2022

V sólové tvorbě sází J.Zunz na minimalistickou elektroniku, evokující stav na pomezí snu a bdělosti, a skrze repetitivní melodie směřuje za horizont běžného vědomí.

Půlnoc umění, nová výstava Kunsthalle Praha

redakce 26.06.2022

Letní výstava představí soukromou sbírku a aktivity Karla Babíčka – významného kulturního hybatele a zakladatele legendární pražské galerie Behémót v 90. letech.

V Underdogs' neofolkový Of the Wand And the Moon

redakce 22.06.2022

Kim Larsen již tuto sobotu představí nové album, na které milovníci neofolku čekali dlouhých deset let od poslední, fenomenální desky The Lone Descent.

Fobia Kid křtí ve čtvrtek na Altenburgu

redakce 21.06.2022

Po roční pauze od hudby i sociálních sítí se slovenský rapper vrací objevovat zákoutí digitálních glitchů a hyperaktivních beatů.

Horrorcore Ice Nine Kills i melancholický synthpop Nation of Language v Praze

redakce 21.06.2022

Ice Nine Kills, to jsou chytlavé riffy, monstrózní produkce i vyklenuté melodie – a hlavně estetika osmdesátkových hororů.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace