Zprávy / Nové desky

Štvrtý album skupiny Čisté Tvary finišuje

Štvrtý album skupiny Čisté Tvary finišuje

redakce | Zprávy / Nové desky | 31.05.2019

Štvrtý album skupiny Čisté Tvary sa hudobný trh dostane v septembri 2019, štyri roky po predchádzajúcej štúdiovke Zem Nás Chce Čistých. Novinka bude obsahovať 9 skladieb a jej názov je zatiaľ tajomstvom. Jej producentom je hudobník Martin “Iso” Krajčír, známy zo skupiny The Ills.

Kapela spolu v týchto dňoch finišuje s prácami na vizualite albumu a pripravujú sa aj videoklipy ku viacerým skladbám. Hneď prvý mal svoju oficiálnu premiéru 14. mája. A to hneď na “veľkom plátne”. Odpremietaný bol v bratislavskom priestore súčasnej kultúry A4, v rámci svojho pásma netradičnej kinematografie Kino Inak. Režisérom videklipu ku prvému singlu Prelomiť Vlny je Andrej Kolenčík. Ten sa v poslednej dobe zviditelnil napríklad aj kritikou veľmi dobre prijatým seriálom RTVS Mohyla.

Ako býva u Čistých Tvarov zvykom, po vydaní nahrávky predstavia fanúšikom nový materiál naživo na slovensko-českom turné, ktoré je plánované na jeseň 2019. Miesta a termíny koncertov kapela ešte upresní na svojej oficiálnej webstránke.

Info

Čisté Tvary
web kapely

foto © Lousy Auber

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vykuchán, vykostěn, zamrazen: katsa.theo

redakce 21.02.2020

Čtyřtrackovým EP Frost, které právě vychází na značce Ressonus Records, se hlásí o pozornost český producent katsa.theo.

Hrtl, nová deska, nové světy: Hotspot

redakce 20.02.2020

Hotspot je název třetí řadové desky od zkušeného elektronického hudebníka Hrtl, který má na kontě cenu Anděl z roku 2015.

Dmitrievna vydává nový singl Ferrari

redakce 13.02.2020

Track stylisticky navazuje na její předchozí tvorbu, s výraznější industriální atmosférou a ostrým feministickým podtextem.

David Pomahač vypráví příběhy o cestách ze tmy do světla

redakce 13.02.2020

Ve srovnání s Pomahačovým předchozím projektem, urban folkovým duem Kieslowski, značí novinka Do tmy je daleko posun v jeho tvorbě.

Virtuální zpěvačka Nivva vydává debutové EP

redakce 12.02.2020

Nivva je virtuální hudebnice, digitální bytost. Debutové EP Easy vydává na labelu Bad Names.

Nina Kohoutová debutuje singlem Blue Sunray

redakce 12.02.2020

Tématem její autorské hudební prvotiny je vztah se starší sestrou, která se neočakávaně osamostatnila a následně stala matkou.

Coals představují nový singl Pearls

redakce 11.02.2020

Kasia Kowalczyk a Łukasz Rozmysłowsky aka Coals chystají na březen zbrusu novou desku docusoap, kterou uvádí první singl.

Bare Escape debutují u Kabinet Records

redakce 29.01.2020

Brno i celá česká alternativní hudební scéna dostala do žil transfuzi divoké krve. Nová kapela neznamená nutně nové tváře.

Mighty Oaks představují nový singl a videoklip

redakce 27.01.2020

Indiefolkové trio usazené v Berlíně aktuálně představuje nový singl Tell Me What You’re Thinking. Zároveň ohlašují novinkové album.

7krát3 debutuje

redakce 25.01.2020

Na albu I najdete šest songů, z nichž každý je tematicky i hudebně úplně jiný a dokáže cloumat různými emocemi.