Zprávy / Nové desky

Sufjan Stevens vydá v březnu novou desku Carrie & Lowell

Sufjan Stevens vydá v březnu novou desku Carrie & Lowell

redakce | Zprávy / Nové desky | 13.01.2015

Tak tohle je, nadevší pochybnost, jedna z těch očekávaných událostí letošního roku. Sufjan Stevens totiž po pěti letech od The Age of Adz přichystal novou řadovou desku pojmenovanou Carrie & Lowell. Album pojmenované po jeho matce a nevlastním otci vyjde 30.března v Evropě a 31. března v Severní Americe prostřednictvím labelu Asthmatic Kitty.


Sufjan Stevens se úplně neztratil, pracoval s baletem, vytvořil soundtrack k dokumentu o rodeu, vydal nějakou tu vánoční hudbu a se svým bočním projektem Sisyphus i jedno EPčko. Novinka Carrie & Lowell bude obsahovat 11 skladeb, které spojuje téma života, smrti, ztráty a Sufjanova boje při hledání krásy i ošklivosti lásky. Podle všeho má být zároveň jakýmsi návratem k původním folkovým kořenům.

Info

Sufjan Stevens

www.sufjan.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Živák Early June Sketches ukazuje trochu jiné Vellocet Roll

redakce 09.07.2020

Neukotvená a v nejlepším slova smyslu bádavá nahrávka nepostrádá to, co dělá Vellocet Roll tak pozoruhodnými - suverenitu a tlak.

Sing Sing Revolution Vol​.​1

redakce 29.06.2020

Iniciátorem celého projektu je Igor Bruso (Deaths), který se na podzim loňského roku usídlil ve zkušebně svých přátel z kapely Dukla.

Gergaz prichádza s pokračovaním kompilácie The Locals

redakce 28.06.2020

Výsledkom je unikátna vzorka noviniek aj skladieb z archívu, pre ktoré je samozrejmosťou, že sa nikdy predtým neobjavili na vinylovom release.

Nové EP od sinks je venku

redakce 25.06.2020

Přepracovaná verze EP June brněnské noiserockové kapely je výsledkem hledání způsobu, jak čelit podivnému času, podivnému půlroku.

Daniel Salontay zložil hudbu k obrazom otca Alexandra

redakce 22.06.2020

Album Zaobraz je hudba inšpirovaná tvorbou slovenského maliara Alexandra Salontaya, ktorý celý život maľoval a nevystavoval.

Vyšlo debutové EP Island Mint

redakce 19.06.2020

Ve své tvorbě kombinuje Matyáš Adámek indie songwriting s prvky psychedelie 60. let. EP vydal interpret na vlastním labelu Sunstream Records.

Bára Zmeková vydává remixové album a nový klip

redakce 16.06.2020

Nové remixové album LNVS (rmxd) je barevnou hudební směsí různých žánrů a přístupů, jejímž pojítkem je hlas Báry Zmekové.

Drť vydávají debut Puntičkár

redakce 29.05.2020

Výroky někdejšího člena tajné bezpečnosti (a kryptologa) se stávají nástrojem přizpůsobování a znejasňování činů komunistického režimu.

Nové rapové album Cermaque

redakce 26.05.2020

Jubilejní desátá studiová deska písničkáře Jakuba Čermáka překračuje hranice žánrů i stylů, a to i díky dlouhé řadě hostů.

Súrodenecká dvojica Bulp prichádza s novým EP

redakce 18.05.2020

Titulný singel Auri je dynamický track, ktorý popri svojom tanečnom charaktere reflektuje intímny vzťah matky a dcéry.