Zprávy / Offtopic-Novinky

Suicide Squad zabolí ve všech formátech

Suicide Squad zabolí ve všech formátech

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 28.07.2016

Jeden z očekávaných filmů letošního léta už se řítí do vašich kin. Snímek Suicide Squad – Sebevražedný oddíl mohou fanoušci vidět ve všech multiplexech Cinema City již od 3. srpna 2016. Aby toho nebylo málo, tenhle sebevražedný masakr si mohou všichni návštěvníci vychutnat ve všech formátech, které kino nabízí, a to ve 2D, 3D, 4DX nebo na mega plátně v IMAX.

Je to dobrý pocit, být ten zlý, je to cool a je to zatraceně sexy – svatouškům odzvonilo, teď přichází Suicide Squad. Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty za všemožné brutality nebo ohavnosti, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu. Zvládnou to? Nebo se ti blázni pozabíjí třeba mezi sebou?


To se dozvíte v Cinema City. Pouze zde si můžete tenhle film vychutnat ve všech formátech, které kina nabízí. Pro ty co se drží při zemi, je tu klasický formát 2D, trošku větší odvaz nabízí 3D projekce, která vás vtáhne přímo do děje – a že dít se budou věci. Pro fajnšmejkry je tady přichystána i projekce v sále 4DX, tam to chce trochu odvahy – na sedačce budete lítat sem a tam, kolem uší vám budou lítat kulky a celým sálem se ponese nezaměnitelná vůně střelného prachu. Zkrátka zážitek, který zapůsobí na všechny vaše smysly. Pokud nejste troškaři a máte rádi věci ve velkém, tak pro vás připadá v úvahu jedině IMAX. Největší plátno v ČR – a show může začít.

Info

Suicide Squad

www.cinemacity.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vychází Lymfom City – ponuře úsměvný černobílý sitkomiks

redakce 02.05.2021

Lucie Trávníčková ve své knize svérázně zaznamenává autobiografii své onkologické léčby. Podpořte na Hithitu!

Slovensko sa zapojilo do prípravy Nového európskeho Bauhausu

redakce 18.04.2021

Cieľom tejto medzinárodnej iniciatívy je spájať udržateľnosť, kultúru, rozvoj komunít a investície tak, aby pomohla naplniť zámery Európskej zelenej dohody.

Novinky v Nakladatelství AMU

redakce 16.11.2020

Vychází dílo Michela Chiona věnované analýze lidského hlasu ve filmu a monografie, zabývající se dílem Karla Teigeho a Vítězslava Nezvala.

Fortnite chystá další virtuální koncert

redakce 22.10.2020

Střílečka nabízí speciální halloweenský event reggaetonového prince J Balvina.

Vychází kniha srbského režiséra Gorana Markoviće Česká škola neexistuje

redakce 04.06.2020

Název knihy vychází z označení skupiny jugoslávských filmařů, která na přelomu šedesátých a sedmdesátých let 20. století vystudovala pražskou FAMU.

Pomozte postavit Novou Perlu

redakce 04.05.2020

Pomoct můžete dobrovolnickou prací, zakoupením knih z nakladatelství Divus, návštevou kavárny Perla i na webu darujme.cz.

Trystero vydává první díl nové trilogie Charlese Burnse: Bludiště

redakce 30.04.2020

Kniha má pozoruhodný osud. Poprvé vyšla loni na podzim ve francouzském překladu, aniž by se předtím objevila v anglickém originále.

Unikátní projekt hudebních promotérů propojuje hudební komunitu

redakce 27.04.2020

Díky zkušeným hudebním dramaturgům se rádio může chlubit různorodými (nejen) hudebními pořady.

Promotéři a producenti založili asociaci APPOK

redakce 20.04.2020

Spolek sdružuje všechny ty, které současná situace zasahuje a pracují na místech, kde se organizují koncerty nebo jiné kulturní akce.

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace