Zprávy / Pozvánky

Tajemný Hotel Palace bude hostit Elektro

Tajemný Hotel Palace bude hostit Elektro

redakce | Zprávy / Pozvánky | 27.03.2015

Projekt ELEKTRO pokračuje a opět slibuje nezaměnitelnou atmosféru. V pátek 10. dubna oživí tajuplný večírek budovu bývalého Hotelu Palace v centru Ostravy. Audio-vizuální akce tentokrát přinese nejen pečlivý výběr alternativní elektronické hudby, ale také výstavu studentů umění.

Událost láká na polské maskované umělce RSS B0YS, kteří vystoupí v moravskoslezské metropoli vůbec poprvé. Toto duo ohromuje publikum svou elektronickou hudební show po celé Evropě. Podporou jim bude trojice místních DJs, jejichž sety jsou připraveny speciálně pro projekt ELEKTRO. Večer započne progresivním trancem v podání Priesta. Za mixem jej vystřídá Vanatur s armenskými kořeny a výběrem živelného deep housu. Po vystoupení RSS B0YS bude taneční párty v režii oblíbeného Matthiasse.


Jak již je zvykem, hlavnímu sálu bude vévodit videomappingová stage. Rezidentní VJ "dip" patří k severomoravské špičce mezi VJs a obě předchozí ELEKTRO akce nesporně upoutaly originálním stage designem. Atmosféru celé události podtrhnou umělecké instalace v podání pětice studentů fakulty umění, návštěvníci budou moci shlédnout realizace Matěje Batka, Maxe Lysáčka, Báry Mikudové, Barbory Jahodové a Dagmar Skřivánkové.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji v Cooltouru na Černé louce a také v espresso baru Čerstvý boby za 90Kč. Z pohodlí domova lze pak lístky zakoupit skrze SMS Ticket o deset korun dráže.

Info

ELEKTRO
10. 4. 2015 20:00
Hotel Palace , Ostrava
Vstupné: 90,-

www.facebook.com/events/341915539331411
www.facebook.com/ELEKTROostrava

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Erik Truffaz uvede na Flédě soundtracky kultovních filmů

redakce 27.05.2023

Švýcarsko-francouzský trumpetista patří k jazzové špičce, běžně překračuje hranice žánru a obohacuje jej o prvky hip hopu, rocku nebo elektroniky.

Lunchmeat a Bukolika v kladenské Poldi

redakce 26.05.2023

Na Till The Last se představí spoluzakladatel zásadního mexického kolektivu No Ambition And Fuck-all Interest Mexican Jihad a jeho kolega Fausto Bahio.

Full Moon in the Eye: Ivan Pinkava v Trafo Gallery

redakce 25.05.2023

Tělo se svýma očima. Nebo snad oči a jejich tělo? Těžko rozhodnout, která z těchto dvou definic podstaty vnímání lépe odpovídá principům díla Ivana Pinkavy.

Infected Mushroom poprvé v Česku

redakce 23.05.2023

Uznávaní jsou jako průkopníci psytrance a jejich tvorba oplývá hypnotickými rockovými aranžemi, vrstvenými melodiemi a experimenty s žánry.

OC Dornych jako Dům kultury a konců

redakce 22.05.2023

Brutalistní prostory obchodního centra Dornych, známého v Brně též pod bývalým názvem Prior, začátkem května oživí společná akce HaDivadla a Terénu.

Na Yacht přijede duo Putan Club

redakce 20.05.2023

Zaškatulkovat tohle italsko-francouzské duo není vůbec jednoduché. Překračují hranice napříč všech možných žánrů, ale nárokují si právo být vším.

Zabelov Group pokřtí v Kasárnách Karlín

redakce 16.05.2023

Česko-běloruské duo se ponořilo do neprobádaných hloubek hudby a transu.

#5PROSTOR rozsvítí Holešovickou tržnici

redakce 15.05.2023

5 večerů, 5 koncertů, 5 „světelných“ scén a 5 jedinečných lokací. To jsou hlavní ingredience akce #5PROSTOR.

Walter Trout s novou deskou

redakce 15.05.2023

Album Ride představuje smíření s minulostí, přijetí budoucnosti a žití v přítomnosti, jak se právě odvíjí.

Petrohradská kolektiv zahajuje letní sezonu: Isama Zing + AXT a další

redakce 14.05.2023

Živé umění Petrohradská kolektiv láká na experimentální a elektronickou hudbu se zaměřením na lokální hudební produkci.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace