Zprávy / Festivalové

Tauron Nowa Muzyka kompletuje program

Tauron Nowa Muzyka kompletuje program

redakce | Zprávy / Festivalové | 24.07.2021

Festival Tauron Nowa Muzyka Katowice proběhne již za dva týdny v Katovicích. Organizátoři tedy doplňují program o dalších osm jmen, uzavírají letošní sestavu a do prodeje přidávají jednodenní vstupenky. Festival je známý svou rozmanitostí a ani letos nebude chybět jazz, experimentální elektronika, techno, house, rap nebo elektropop. K programu se připojili rappeři Belmondawg a Szczyl, kolumbijská DJ ISAbella, experimentátorka JASSS, techno producent Chino, kanadský DJ a producent Sid Le Rock a A_GIM, který představí svůj soundtracku k videohře This is the Zodiac talking. Program završí polský DJ a hudební novinář Mr. Lex.

V dříve oznámeném programu již organizáři slíbili vystoupení elektronického producenta Floating Points, nadžánrových Acid Arab, islandských elektropopových hvězd GusGus a dalších umělců. Klubové scéně budou dominovat především DJs jako Gerd Janson, DJ Tennis nebo Jennifer Cardini. A v soupisce byste neměli minout ani neprávem opomíjeného amerického rappera a multiinstrumentalistu Kassu Overall. Bohužel kvůli omezením spojeným s pandemií se dříve oznámený Andy Stott na letošním ročníku festivalu neobjeví. Pro příští rok je ale jeho vystoupení na festivale Tauron Nowa Muzyka Katowice potvrzeno.

Info

Tauron Nowa Muzyka 2021
29. 7. - 1. 8. 2020
Slezské muzeum, Katovice
fb událost

foto © Radoslaw Kazmierczak

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Přírodní saunový festival Hiki Joki

redakce 19.09.2021

Kromě nekonečného saunování v různých potírnách se na louce chystají i jiná smyslová dobrodružství. Včetně gurmánských, mystických nebo hudebních.

Be2Can odkrývá všech jedenáct filmů

redakce 19.09.2021

Berlín, Benátky a Cannes po roce okleštěných festivalů otevřely své brány naplno a Be2Can se tak vrací s širokou nabídkou.

Opavský páv už za měsíc

redakce 19.09.2021

Na půdě Slezské univerzity proběhne další ročník mezinárodního festivalu studentských filmů Opavský páv.

Less is Sound: Koncerty postavené na zvukoch lesa

redakce 17.09.2021

Slovensko-britské vydavateľstvo Proto Sites uvádza sériu koncertov experimentálnej hudby a zvukových performancií Less is Sound.

Le Guess Who? kompletuje soupisku

redakce 17.09.2021

Holandský festival Le Guess Who? do svého programu přihazuje hned sedmdesát nových jmen.

Colours of Ostrava 2022 potvrzují další kapely z celého světa

redakce 15.09.2021

Festival přidává například radikální newyorskou raperku Princess Nokia, geniální japonskou jazzovou pianistku Hiromi nebo malijskou zpěvačku Fatoumata Diawara.

Jazz Goes to Town proběhne v půlce října

redakce 15.09.2021

Tři světově proslulí improvizátoři, velký orchestr, dvě premiéry napsané přímo pro festival a jeden z nejslavnějších evropských skladatelů soudobé hudby.

Co nabídne letošní festival Film a architektura?

redakce 14.09.2021

Desátý ročník svým programem zcela naplňuje letošní téma “Spojení”, poukazující na nezastupitelnou roli architektury.

Festival Spectaculare představí zajímavosti z alternativní scény

redakce 14.09.2021

Již osm let propojuje Spectaculare pestrý hudební program s dalšími formami vizuálního umění jako je film, videoart, videomapping.

Berlínský Atonal oznamuje sérii koncertů v Kraftwerku

redakce 13.09.2021

Naditá soupiska plná experimentátorů zahraje v kultovním komplexu, ve kterém je jako doplnění programu připravena i výstava Metabolic Rift.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace