Zprávy / Festivalové

Techno je všechno: Ansome a Mix Mup na Shotgun Festivalu

Techno je všechno: Ansome a Mix Mup na Shotgun Festivalu

redakce | Zprávy / Festivalové | 18.06.2015

Pomalu a jistě se blíží 12. ročník dvoudenního festivalu elektronické hudby Shotgun Festival v severočeském Hrádku nad Nisou v areálu vodní nádrže Kristýna. Co je potřeba ale zopakovat je informace ke vstupenkám a ubytování a navíc přibyla další jména a avízo na soutěže a podcasty.

Příznivce techna jistě potěší živé vystoupení Brita Kierana Whitefielda aka Ansome, který je vycházející hvězdou bristké scény. Jeho skladby zařazuje do svých setů čím dál vice DJs a ti VIP očekávají s předstihem ochutnávky nových prací. Surové acid analogové techno bude ozdobou festival stejně jako extatický dj a producent Mix Mup, který přiváží na z Německa řádnou porci kreativní podivnosti.


Opomenout nelze ani mladičkého Švýcara Manuela Fischera, který má talentu, že by jej mohl rozdávat. Skromný umělec s podepsanými smlouvami na další desky nejen v roce 2015. Seznam vystupujících na Shotgun Festivalu 2015 doplňuj support, který tak úplně supportem není. Každý vystupující byl vybrán s jistou vizí a na každého se vyplatí zajít. Ať už jste milovníky rovného či zlámaného beatu.


Slovák Rafo je nejen zodpovědný za vizuální stránku festivalu pro tento rok. Místo pro jeho vinylovou selekci se však najde i na pódiu. V line-upu nemůže chybět rezident festivalu a stálice české techno scény Elektrabel ani nedílná součást festivalu Disco Møreti. Nováčky jsou Sinnan, hlava pražského uskupení Polygon, nebo skvělý dj a propagátor liberecké scény Skaph. Intergalactické duo Layup & R.Kosmos, které mnozí znají z projektu Endless iIlusion si dají repeté.

Stále ještě běží předprodejlimitované edice 100 ks dvoudenních vstupenek za 400,- Kč. Jste-li soutěživí, jsou připravené vstupenky na Radio1, Radio Wave a nebo v časopise Full Moon.

Info

Shotgun Festival 2015
11. - 12. 9. 2015
Areál Kristýna, Hrádek nad Nisou
Vstupné: Od pátku 22. května startuje předprodej limitované edice 100 ks dvoudenních vstupenek za 400,- Kč + poplatky

www.facebook.com/events/451311725036179
www.facebook.com/shotgunfestival
www.shotgunfestival.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Téma letošního PAF Olomouc je Domino

redakce 27.10.2020

Téma PAFu 2020 si organizátoři vypůjčili z klasické deskové hry založené na poklidné koncentraci, logických kombinacích a mnohých proměnách.

MFDF Ji.hlava zahájí Nová šichta Jindřicha Andrše

redakce 26.10.2020

Půjde o zcela plnohodnotný ročník, který nabídne více než 270 filmů, debaty s režiséry, diskuse Inspiračního fóra i program pro děti.

Festival Drama Queer prináša horúce témy do online priestoru

redakce 23.10.2020

Drama Queer sa od roku 2012 usiluje o posúvanie hraníc na medzinárodnej divadelnej scéne s fokusom najmä na témy spojené s LGBTQ+ komunitou a sociálnou spravodlivosťou.

Queer filmový festival Mezipatra bude online

redakce 21.10.2020

Mezipatra letos uvedou v hlavní soutěži celkem jedenáct celovečerních snímků, mezi kterými jsou nově zařazeny i vybrané dokumentární filmy.

Bazaar Festival přivede své Superhrdinky až do obýváků

Martina Wes 20.10.2020

Šestý ročník divadelního a tanečního festivalu , který se soustředí na tvůrce nezávislé scény střední a východní Evropy, se přesouvá do online verze.

Letošní Blues Alive neproběhne

redakce 20.10.2020

Letošní ročník mezinárodního festivalu Blues Alive je bohužel z důvodu koronavirových opatření a celkové epidemické situace zrušen.

Ji.hlava online

redakce 16.10.2020

To nejnovější z českého i světového dokumentu, retrospektiva jihokorejského filmu, velká přehlídka afroamerického dokumentu i navýsost aktuální témata.

4+4 dny v pohybu vysílá podcastové studio

redakce 15.10.2020

Mluvit se bude o hnutí Black Lives Matter, aktivismu mladých lidí, digitální ekonomice, jak pohlížet na náboženství v dnešní době či o zvuku a hudbě.

Mezipatra představí novou znělku festivalu a highlighty letošního programu

redakce 15.10.2020

Vybrané snímky queer filmového festivalu Mezipatra svoji pozornost obrací na problémy uvnitř LGBTQ+ komunity.

Kurátory soutěže PAFu Jiné vize Tina Poliačková a Lumír Nykl

redakce 14.10.2020

Soutěž Jiné vize CZ si dlouhodobě klade za cíl vytvářet povědomí o českém pohyblivém obraze: hraničních formách na pomezí animace, experimentálního filmu a videoartu.