Akce

Teri Gender Bender v Café V lese

Teri Gender Bender (mx)
23. 06. 2023 20:00
Café V lese, Praha

Teri Gender Bender, hudební umělkyně, která nezapadá do jednoznačného žánru, se představí v pražském klubu Café V lese 23. června 2023. Tento koncert bude součástí jejího evropského turné, kde představí novou hudbu z jejího sólového projektu, který se zaměřuje na elektronickou a experimentální hudbu.

Teri Gender Bender, jejímž pravým jménem je Teresa Suárez, se narodila v Guadalajaře v Mexiku a svou kariéru zahájila jako teenager v kapele Sonidero Nacional. Následně se připojila k přední mexické punkové kapele Le Butcherettes, kde působila jako frontmanka a multiinstrumentalistka. S touto kapelou nahrála několik úspěšných alb a vystoupila na mnoha prestižních festivalech po celém světě.


Teri Gender Bender není jen úspěšnou hudební umělkyní, ale také silnou osobností a zastánkyní rovnoprávnosti a lidských práv. V roce 2019 se stala spoluzakladatelkou hnutí Sonidos Unidos, které se zaměřuje na podporu a spojování umělců z hispánského světa. Teri Gender Bender se také aktivně zapojuje do různých projektů, které se věnují problematice rasové a genderové rovnosti. Její hudba je plná energie, nápadů a výrazů.

Info

Teri Gender Bender (mx)
23. 6. 2023 20:00
Café V lese, Praha
Fb událost

foto © se svolením Live Nation

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Červnový Kabinet múz

redakce 01.06.2023

Full Moon selekce z červnového programu Kabinetu múz. Kam zajdeme?

Pantera v Praze po čtyřiadvaceti letech

redakce 01.06.2023

Texaská čtveřice nadále inspiruje spousty kolegů hudebníků a zároveň si získává miliony šíleně oddaných fanoušků po celém světě.

Polský gqom, japonský daxofonista nebo niněrový drone. Punctum uzavírá jarní sezónu

redakce 31.05.2023

Měsíc ve znamení zajímavých malých koncertů oázy jménem Punctum.

El Perro (ex Radio Moscow) a Esben and the Witch míří do Prahy

redakce 31.05.2023

Mezinárodní sestava El Perro se vydává na evropskou tour v podobném stylu a snaze navázat na předchozí úspěchy Radio Moscow.

Blixa Bargeld a Teho Teardo v Paláci Akropolis

redakce 30.05.2023

Jejich hudba kombinuje avantgardu s útulností, kakofonii s melodií a jazykové propasti s krásou.

Cornelia Jakobs, Matthew and the Atlas, Glen Hansard nebo Bill Burr přijedou do Prahy

redakce 30.05.2023

Burr se nebojí rozkrývat paradoxy takové nálepky a kromě jiného se nepřímo ptá: Mohl by nás nakonec spojit muž, který vystupuje v bavlněném tričku s kapucí?

Punctum zažije polské všeuměly i tlak zlomených rytmů

redakce 29.05.2023

Alternativa, Heartnoize a Sonitus přivezou polské všuměly i čínskou elektroniku.

Erik Truffaz uvede na Flédě soundtracky kultovních filmů

redakce 27.05.2023

Švýcarsko-francouzský trumpetista patří k jazzové špičce, běžně překračuje hranice žánru a obohacuje jej o prvky hip hopu, rocku nebo elektroniky.

Lunchmeat a Bukolika v kladenské Poldi

redakce 26.05.2023

Na Till The Last se představí spoluzakladatel zásadního mexického kolektivu No Ambition And Fuck-all Interest Mexican Jihad a jeho kolega Fausto Bahio.

Full Moon in the Eye: Ivan Pinkava v Trafo Gallery

redakce 25.05.2023

Tělo se svýma očima. Nebo snad oči a jejich tělo? Těžko rozhodnout, která z těchto dvou definic podstaty vnímání lépe odpovídá principům díla Ivana Pinkavy.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace