Zprávy

The Drain vydávají singl s klipem a oznamují desku

The Drain vydávají singl s klipem a oznamují desku

redakce | Zprávy | 18.06.2021

Po delší odmlce vydávají pražští The Drain nový singl 2 Old 2 R’n’R, který doprovází i výrazně stylizovaný klip. Spolu s vydáním singlu kapela oznamuje i plánovaný příchod čtvrté řadové dlouhohrající desky. Ta ponese název Old Big Bad, New Big Good a vyjde 22. října 2021.

S novým singlem přichází asi dosud nejvýraznější změna soundu kapely. The Drain přichází s moderním zvukem doplněným řadou samplů a synthů, který ale neztrácí ani na hutnosti, špíně a kytarovém tlaku. Producentsky je pod songem podepsán Nèro Scartch, který v současné době s „Drejnama“ dokončuje i zbytek desky. Ta bude, co se týká dlouhohrajících alb, jeho producentským debutema vyjde v druhé polovině října tohoto roku.

Na videoklipu kapela spolupracovala s osvědčeným štábem, z něhož je většina členů podepsána i na předchozích klipech The Drain. I tentokrát je klip výrazně, až divadelně stylizovaný a ilustruje téma samotného songu, kterým je rostoucí pocit nepatřičnosti a věkové bariéry v některých situacích.

Info

The Drain
Bandcamp kapely

foto © se svolením The Drain

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

První ročník Raveyard Festivalu

redakce 28.07.2021

Po vydařeném nultém ročníku se boskovicko-brněnská Mindicted Crew vrací na Panský dvůr Boskovice.

Rock for People Hope odhaluje kompletní program

redakce 28.07.2021

Švédští Mando Diao se dostali do širšího povědomí díky albu Hurricane Bar, pětice představí v Hradci Králové novou desku.

Unikátní koncept Glorchestra podpoří obnovu kulturních památek

redakce 27.07.2021

Spojení klasického orchestru a moderních hudebních žánrů doplněné jedinečnou scénografií a světelnou show, to je projekt Glorchestra.

Tolstoys v singlu Chýbanie popisují vlastní rozchod

redakce 27.07.2021

Píseň Chýbanie pravdivě a upřímně odhaluje příběh, který oba hlavní protagonisté Tolstoys zažívali na vlastní kůži, obrací se ale také k rituálům našich předků.

La Banda de Contenedor mají fiestu

redakce 27.07.2021

Podobně, jako recykluje starý šrot na hudební nástroje, přistupuje i k žánrům: od popu přes elektronickou hudbu k psychedelii, od éterických vokálů k rapovým deklamacím.

Hudebně ozdravná kúra představí Petra Linharta, něco něco a další

redakce 26.07.2021

Hudebně ozdravná kúra představí v Mariánských Láznách Beatové družstvo, něco něco nebo Nauzea Orchestra.

Respect Festival zahajuje Itamar Borochov Quartet

redakce 26.07.2021

Itamar Borochov čerpá podobně jako Cohen z geograficky pestrého odkazu svých předků a stejně jako on dokázal svůj talent plně rozvinout v tvrdé konkurenci.

Between the Planets, singl z nového alba

redakce 26.07.2021

Between the Planets v čele s producentem Martinem Spacoshem představují první singl z nového alba Parallel World.

Festival Meeting Brno je za dveřmi

redakce 25.07.2021

Festival otevře téma pravdy i ohýbání skutečnosti a nabídne široké spektrum akcí od divadla přes sochařské umění až po večer s ukrajinským jídlem.

Jinčí čin láká na Miss Petty či Bert & Friends

redakce 25.07.2021

Kdy jste se naposledy cítili šťastní? Jak štěstí hledat a jak ho neztratit? A existuje vlastně štěstí? Letošní ročník festivalu Jinčí čin to ví.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace