Zprávy / Festivalové

Thrash Nightmare Festival pošesté

Thrash Nightmare Festival pošesté

redakce | Zprávy / Festivalové | 22.08.2018

Již šestý ročník tradičního thrash metalového festivalu v jihočeském městě Písek proběhne v sobotu 27. října. Thrash Nightmare festival přivítá šest kapel, které patří k elitě metalového undergroundu. Headlinerem bude legendární black/thrash kapela z Itálie Necrodeath. Dále se na pódiu objeví Sodomizer, Ravenous, Lahar, Prediction a Wildhunt. Jedinečná atmosféra, přátelské prostředí klubu, žádné bariéry, old school metal fanoušci.

Italští Necrodeath vznikli již v roce 1985 a po prvním, dnes kultovním demu The Shining Pentagram vydali dvě desky, které se řadí do zlatého fondu evropského thrashe – Into the Macabre (1987) a Fragments of Insanity (1989). Do svých skladeb vždy propašovali také střední tempa, blackmetalovou temnotu, ponurou atmosféru i špetku death metalu. Již téměř dvacet let jsou na scéně brazilští Sodomizer. Jejich hudba byla vždy syrová, hlasitá, přímočará a neskutečně energická.


Thrashmetaloví veteráni Ravenous z Vídně se na scéně objevili již v roce 1988 a aktivní byli šest let až do svého rozpadu v roce 1994. Připravte se na syrový old school thrash metal, který se dá považovat za rakouskou odpověď na legendární desky Sepultury. Thrash Nightmare festival a Lahar patří k sobě a ani šestý ročník nebude výjimkou. Domácí formaci doplní ještě rakouští Prediction a Wildhunt.

Info

Thrash Nightmare festival vol. 6
27. 10. 2018 17:00
Divadlo Pod čarou, Písek
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články