Zprávy / Pozvánky

To nejlepší z pop music roku 2019 ve Staré aréně

To nejlepší z pop music roku 2019 ve Staré aréně

redakce | Zprávy / Pozvánky | 23.01.2020

Byl rok 2019 po hudební stránce něčím výjimečný? Spojuje desky a písně, které za posledních dvanáct měsíců vyšly, nějaká nálada či téma? A co vůbec stálo za poslech? Stálo vůbec něco za poslech? Na tyto otázky se David Věžník společně s příchozími pokusí najít odpovědi během devadesátiminutového programu s podtitulem „Best of 2019“.

„Moje rozumy tradičně doprovodí videoklipy i veskrze přátelská debata s publikem. Naopak netradičním zpestřením tentokrát bude afterparty,“ láká Věžník a dodává: „Obstará ji moje kvazi DJské alter ego Badyš – pouštěč, což je taková noční můra Justina Timberlakea. Zaznějí mimo jiné skočnější songy, na něž se v průběhu první části večera nedostane.“

David Věžník je hudební publicista (respektive taky-hudební-publicista), copywriter, gramatický nácek a video editor na volné noze. V roce 2004 publikoval svůj první článek na nejčtenějším tuzemském hudebním serveru musicserver.cz, kde v současné době působí jako editor a krotitel redakčních výplodů. Na sklonku roku 2019 uspořádal v prostorách ostravského divadelně-hudebního klubu Stará aréna první díl z cyklu poslechových a pohledových přednášek „Kteroupak si dáme?“, na nichž rozumuje na různá témata současné pop music a debatuje o nich s návštěvníky.

Info

Kteroupak si dáme?
24. 1. 2020 20:00
Stará Aréna, Ostrava
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Yotto se vrací do Roxy

redakce 24.02.2020

Svými sety zvládl potěšit a pobavit lidi na celém světě, ať už šlo o kalifornskou Coachellu nebo londýnský klub Printworks.

-123min. mají klip a turné

redakce 23.02.2020

Loni vyšlo po deseti letech první album s názvem Les, na kterém hostuje francouzský trumpetista Erik Truffaz.

Rachot přiveze na jaře nadžánrové inovátory

redakce 23.02.2020

Letošní jaro v režii Rachotu bude ve znamení jazzových inovátorů z různých koutů světa.

Kocovina, která má smysl - benefiční akce Marek

redakce 22.02.2020

„Kocovina, která pomáhá“ – podtitul akce je tedy jasný, čím více toho v ten večer na baru vypijete, tím více přispějete na léčbu mladého Marka.

Německá indie střela Giant Rooks míří do Prahy

redakce 22.02.2020

Na domácí půdě si vydobyli pověst jedné z nejzábavnějších koncertních mladých kapel, u nás své kouzlo předvedou ve smíchovském klubu Underdogs'.

Černé kovy v Underdogs' s holandskou Turia i českými Nāv

redakce 21.02.2020

Puls blastbeatu, hypnotický hluk kytary a nezemský hlas. Turia poprvé v Praze.

June Cocó vyráží na české mini turné

redakce 20.02.2020

Písničkářka June Cocó na několik měsíců opustila svou kapelu a vydala se na sólovou dráhu. Miniturné zahájí v Jazzdocku.

Vesmírná elektronika Coma pohltí MeetFactory

redakce 20.02.2020

Do svého arzenálu přidali Coma nově syntezátory a staré bicí, čímž spojují digitální a analogový vesmír.

Nitzer Ebb se vrací do města

redakce 19.02.2020

Jejich zásadní úlohu v dějinách elektronické hudby stvrdili prohlášeními, spoluprací nebo remixy přední osobnosti elektronické scény napříč žánry.

SoundCzech ohlašuje výzvy na rok 2020

redakce 18.02.2020

Proexportní kancelář SoundCzech vyhlašuje výzvy na rok 2020. Přihlášky jsou otevřeny pro hudebníky, pořadatele hudebních akcí a další hudební profesionály.