Zprávy / Festivalové

Venkovní klubovka Summer Vibration za pár

Venkovní klubovka Summer Vibration za pár

redakce | Zprávy / Festivalové | 24.06.2020

V sobotu 27. června 2020 se na zahrádce klubu Nětčice uskuteční venkovní klubovka Summer Vibration. Jak název a datum napovídá, akce bude vítáním optimistického léta, nastartováním lepších časů. Rozvibrují ji jak beaty techna, jehož je starý dobrý klub na kopci kolébkou, tak i jemnější sound house a tech-house.

Pozvání přijal rodák z britského Notthinghamu, který se před dvaadvaceti lety přestěhoval do Prahy, kde započal svou kariéru. Po dvou letech hraní získal residenturu klubové noci Climax v pražské Roxy, která se koná dodnes a kterou britský časopis Mixmag popsal jako „epicentrum zdravé house scény v České republice“. Někteří už tuší, že jde o živoucí legendu české house music Chrise Sadlera. Ten se tak vedle pořádání akcí a djingu věnuje vlastní tvorbě a labelu Climax Digital Recordings. Pro někoho z nedaleké Skalice, pro jiné zahraniční host. Ať tak či onak platí, že dorazí DJ Neusanf, kterému nejsou cizí ani styly jako afrohouse, UK garage, jackin, downtempo. Následující host se elektronické hudbě věnuje již třicet let a má tak za sebou mnoho počinů, včetně založení vlastního labelu Naked Records. Za touto značkou se neskrývá nikdo jiný než DJ Luis. Posledním pánem z techhousové rodinky tohoto večera bude spoluzakladatel festivalu Djs4charity, který není v místních luzích a hájích rozhodně neviditelný, DJ Josh Singer.

Zástup zveřejněných jmen doplňuje také DJ, který se na scéně pohybuje přes dvacet let, v rámci nichž vybudoval známou a úspěšnou pořadatelskou agenturu Strobe. Ta stála u zrodu parties na uherskohradišťsku. Za mix se postaví DJ Lucasch a provede Vás směsicí techhouse, elektra a techna. Roztáčet ozubená kolečka šlapající techno party bude také producent a DJ Endlok, zástupce kyjovského labelu Techno Terrorist! Hudební fajnšmekr představí netradiční pojetí techna a bass music inspirované především současnou UK scénou. Od drum & bass plotny a svého vinyl shopu drumandbassvinyl.cz si odskočí DJ Soldik, kterému techno nikdy nebylo cizí a pro náš večer si připraví speciální nálož tribalu.

Jak už bývá zvykem, na naší akci nemůže chybět rezidentní zástupce. Nositelem tradice bude tentokrát nikdo jiný než veterán při síle, techno mág(istr) Paul Hawk. Jeho kufr plný vinylů dává příslib řádného techno diktátu jak vystřiženého z jančovkového pekla. Kromě super hudby se můžete těšit na výběr kvalitních vín, piv okolních výrobců a také něco dobrého k snědku.

Info

Summer Vibration Open Air
27. 6. 2020 15:00
Klub Nětčice, Kyjov
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Městský festival Žižkovská noc se rozrůstá

redakce 14.05.2021

Čas, kdy není možné s jistotou plánovat jakékoliv kulturní akce, využil festivalový tým k radikální proměně aktivit pod hlavičkou Žižkovské noci.

Beck potvrdil účast na Metronome Prague

redakce 13.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

Pohoda on the Ground

redakce 11.05.2021

Pohoda on the Ground prinesie počas piatich dní na trenčianske letisko desiatky kapiel umelcov a umelkýň.

Festival Groove Brno zná nové termíny

redakce 10.05.2021

Koncerty unikátních festivalových projektů se přesouvají na Biskupský dvůr pod širé nebe, kde společně s diváky zároveň pokřtí nově vydané desky.

Letní filmová škola Uherské Hradiště se přesouvá na srpen

redakce 08.05.2021

Držme si palce, aby se zdravý rozum, respekt a vzájemná úcta znovu vrátily do hry a kulturní sféra mohla otevřít náruč všem.

Dvacet nových jmen v programu Exit festivalu

redakce 07.05.2021

V Petrovaradínské pevnosti se představí i britský techhouseový producent Hot Since 82 a jedna z největších heavymetalových kapel Sabaton.

Metronome Prague je zpět

redakce 04.05.2021

Ambicí festivalu je oslovovat všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů.

Za jedenáct týdnů se uskuteční Exit festival

redakce 28.04.2021

Zatím není jasné, zda bude existovat nějaké omezení kapacity festivalu, o tom bude rozhodnuto v příštích několika týdnech.

Jacob Collier přijede na JazzFestBrno

redakce 23.04.2021

Hudební hračička s lehkostí a charismatem překračuje hranice žánrů, dokáže pobavit i inspirovat.

Festival Mighty Sounds se přesouvá na rok 2022

redakce 21.04.2021

Pořadatelé přesun oznámili s těžkým srdcem a opět prosí všechny své fanoušky, kteří si už zakoupili vstupenky na 16. ročník, aby si je, pokud je to jen trochu možné, ponechali.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace