Zprávy / Pozvánky

Workshop s Marcusem Millerem nejen pro baskytaristy

Workshop s Marcusem Millerem nejen pro baskytaristy

redakce | Zprávy / Pozvánky | 23.04.2015

Šestý ročník festivalu Mládí Ladí Jazz je již v plném proudu a jako hlavní hvězda festivalu zazáří legendární baskytarista Marcus Miller, který exkluzivně představí své nové album Afrodeezia již tuto neděli 26. dubna v pražském klubu Roxy. Vstupenky na koncert Marcuse Millera jsou k dispozici za zvýhodněnou cenu 660 Kč v předprodejní síti Ticketstream. Ve stejný den, v neděli 26. dubna od 12.00, proběhne ve spolupráci s Kytary.cz hudební workshop pod Millerovým vedením.

Marcus Miller je považován za jednu z vůdčích osobností jazzové hudby posledních dvou dekád. Multiinstrumentalista, skladatel, producent a držitel dvou cen Grammy se vrací do Prahy po třech letech a jeho koncert se právem může nazývat hudební událostí letošního jara. Marcus Miller v rámci festivalu Mladí Ladí Jazz představí své zbrusu nové album Afrodeezia, které vyšlo 17. března na labelu Blue Note/Universal.


Miller mimo jiné spolupracoval jako producent, skladatel nebo hudebník na více než 500 albech umělců, mezi nimiž najdeme takové hvězdy jako Michael Jackson, Frank Sinatra, Elton John, Aretha Franklin, Miles Davis, Herbie Hancock či David Sanborn. Díky festivalu Mladí Ladí Jazz si můžete naživo poslechnout jeho novou desku již 26. dubna 2015 v Roxy. Vstupenky jsou k dostání za cenu 660 Kč v předprodejní síti Ticketstream. Pro mladší 26 let je na každý večer festivalu k dispozici omezený počet lístků za pouhých 100 Kč, a i po jejich vyčerpání zaplatí na vstupném skoro polovinu. Na Marcuse Millera tak zaplatí v předprodeji pouze 360 Kč, což jde v ruku v ruce se základním cílem festivalu, kterým je snaha zpřístupnit jazz mladým lidem.

Ve spolupráci s Kytary.cz organizuje festival Mladí Ladí Jazz exkluzivní workshop Marcuse Millera. Zajímá vás, jak tento virtuózní hráč přemýšlí o hudbě, kde bere inspiraci, jak skládá nebo co je pro jeho hru důležité? Chcete se s ním osobně setkat a zeptat se na cokoliv, co vás zajímá? Přijďte v neděli 26. dubna ve 12.00 na workshop do prodejny Kytary.cz v Modřanech. Cena workshopu je 249,- v předprodeji a 299,- na místě.

Info

Mladí Ladí Jazz 2015:
Marcus Miller (us)
Support: Quattro Formaggi
26. 4. 2015 19:30
Roxy, Praha

www.facebook.com/events/435632743257351
www.facebook.com/mladiladijazz
www.marcusmiller.com
www.facebook.com/ClubRoxyPrague

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Cinergy uvede přednášku se skladatelem Dustinem O'Halloranem

redakce 27.11.2020

O’Halloranova filmová kariéra začala v roce 2006 se snímek Marie Antoinetta od Sofie Coppoly.

Café Na půl cesty nabídne živý koncert v rámci týdne duševního zdraví

redakce 24.11.2020

Živý přenos koncertu Václava Havelky III proběhne v rámci sedmidenní výzvy #namouduši.

Místo opuštěných budov promění Pokoje 2020 soukromí mladých umělců

redakce 22.11.2020

Rozličné domovy se stanou místy k realizaci unikátních site-specific instalací, performativních vystoupení nebo videoartu.

Telemost propojí na devět hodin divadla po celé republice

redakce 20.11.2020

Téma letošního ročníku bylo již před vypuknutím pandemie zvoleno v návaznosti na sílící zájem o ekologii a tlak na udržitelnost života na Zemi.

KabLock v Kabinetu múz

redakce 18.11.2020

Svou tvorbu skupina KabLock koncipuje jako multimediální instalace nacházející se ve výlohách hudebního klubu.

Ghostemanovo turné zná nové pražské datum

redakce 17.11.2020

Eric Ghoste vytvořil postavu pojímající celý kánon extrémní hudby s prvky industriálu, hardcoru, jižanského phonk rapu i dalších žánrů.

Venuše ve Švehlovce uvádí další ročník festivalu sociálního umění

redakce 11.11.2020

Chystá se premiéra souboru Co čumíš, dokumentární podcast kolektivu Nun a Ví (Viah) a také benefiční koncert kapely Zvíře jménem.

Festival Alternativa ohlašuje program streamovaného Intermezza

redakce 09.11.2020

Organizátoři festivalu ale oznamují dvoudenní on-line událost Alternativa 2020: Intermezzo. Hudební vsuvka nabídne deset převážně českých projektů. Hutná hudba zazní letos u vás doma.

OneRepublic se vrací do Prahy

redakce 07.11.2020

Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 byl termín koncertu přesunut.

Kolem světa s online programem Le Guess Who?

redakce 04.11.2020

Online televizní kanál bude přenášet filmy a dokumenty, vybrané vystupujícími na minulých ročnících festivalu.