Zprávy / Festivalové

Zapnuto, vypnuto. On/Off festival tentokrát dvoudenní

Zapnuto, vypnuto. On/Off festival tentokrát dvoudenní

redakce | Zprávy / Festivalové | 22.06.2015

Čtvrtý ročník festivalu On/Off proběhne poslední červnový víkend na Vysočině ve starém kravíně, který se postupně mění na umělecké centrum. Všechno, co se osvědčilo v předchozích letech, zůstává jako každý rok při starým - dramaturgie složená převážně z kapel české tvrdší scény, dramaturgie baru složená z piv různých minipivovarů s Lucky Bastardem v čele, veganská kuchyně, odpolední filmové promítání, kamenné klenby starého kravína, rozlehlé louky a hluboké lesy v okolí a hvězdné nebe nad hlavou.


Největší změnou letošního ročníku ale je, že On/Off bude poprvé dvoudenní. V páteční zahřívací program se představí rappeři Kolona a Inau a místní punková sebranka 5. kolona. Sobota proběhne v plné palbě už od odpoledne, začne se filmovým promítáním a cestovatelskou přednáškou. Večer zahrají hardcoroví raubíři Hlinomaz, stará dobrá mladá krev Or, Ikiru s ženským vokálem a silnou ozvěnou starého francouzského emocoru, hradecká Via, která se inspiruje v podobných vodách. Místní budou reprezentovat Bestia Triumphans, rychlý punk s příchutí valašského soundu, a zklidnění přinesou Sítě, utkané z volně plynoucích ambientních kytarových melodií.

Info

On/Off vol. 4
26. – 27. 6. 2015
Kravín, Hranice u Chotěboře

www.hraniceonoff.blogspot.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Struny podzimu pokračují

redakce 29.10.2020

Struny podzimu odvysílají online koncerty Brandt Brauer Frick Ensemble a Andrease Scholla z Německa.

Nouvelle Prague online a zdarma

redakce 28.10.2020

Vzhledem k současným vládním opatřením není možné uspořádat tradiční koncertní část Nouvelle Prague, přesto vybrali organizátoři desítku nejzajímavějších počinů.

Téma letošního PAF Olomouc je Domino

redakce 27.10.2020

Téma PAFu 2020 si organizátoři vypůjčili z klasické deskové hry založené na poklidné koncentraci, logických kombinacích a mnohých proměnách.

MFDF Ji.hlava zahájí Nová šichta Jindřicha Andrše

redakce 26.10.2020

Půjde o zcela plnohodnotný ročník, který nabídne více než 270 filmů, debaty s režiséry, diskuse Inspiračního fóra i program pro děti.

Festival Drama Queer prináša horúce témy do online priestoru

redakce 23.10.2020

Drama Queer sa od roku 2012 usiluje o posúvanie hraníc na medzinárodnej divadelnej scéne s fokusom najmä na témy spojené s LGBTQ+ komunitou a sociálnou spravodlivosťou.

Queer filmový festival Mezipatra bude online

redakce 21.10.2020

Mezipatra letos uvedou v hlavní soutěži celkem jedenáct celovečerních snímků, mezi kterými jsou nově zařazeny i vybrané dokumentární filmy.

Bazaar Festival přivede své Superhrdinky až do obýváků

Martina Wes 20.10.2020

Šestý ročník divadelního a tanečního festivalu , který se soustředí na tvůrce nezávislé scény střední a východní Evropy, se přesouvá do online verze.

Letošní Blues Alive neproběhne

redakce 20.10.2020

Letošní ročník mezinárodního festivalu Blues Alive je bohužel z důvodu koronavirových opatření a celkové epidemické situace zrušen.

Ji.hlava online

redakce 16.10.2020

To nejnovější z českého i světového dokumentu, retrospektiva jihokorejského filmu, velká přehlídka afroamerického dokumentu i navýsost aktuální témata.

4+4 dny v pohybu vysílá podcastové studio

redakce 15.10.2020

Mluvit se bude o hnutí Black Lives Matter, aktivismu mladých lidí, digitální ekonomice, jak pohlížet na náboženství v dnešní době či o zvuku a hudbě.