Zprávy / Festivalové

Zapnuto, vypnuto. On/Off festival tentokrát dvoudenní

Zapnuto, vypnuto. On/Off festival tentokrát dvoudenní

redakce | Zprávy / Festivalové | 22.06.2015

Čtvrtý ročník festivalu On/Off proběhne poslední červnový víkend na Vysočině ve starém kravíně, který se postupně mění na umělecké centrum. Všechno, co se osvědčilo v předchozích letech, zůstává jako každý rok při starým - dramaturgie složená převážně z kapel české tvrdší scény, dramaturgie baru složená z piv různých minipivovarů s Lucky Bastardem v čele, veganská kuchyně, odpolední filmové promítání, kamenné klenby starého kravína, rozlehlé louky a hluboké lesy v okolí a hvězdné nebe nad hlavou.


Největší změnou letošního ročníku ale je, že On/Off bude poprvé dvoudenní. V páteční zahřívací program se představí rappeři Kolona a Inau a místní punková sebranka 5. kolona. Sobota proběhne v plné palbě už od odpoledne, začne se filmovým promítáním a cestovatelskou přednáškou. Večer zahrají hardcoroví raubíři Hlinomaz, stará dobrá mladá krev Or, Ikiru s ženským vokálem a silnou ozvěnou starého francouzského emocoru, hradecká Via, která se inspiruje v podobných vodách. Místní budou reprezentovat Bestia Triumphans, rychlý punk s příchutí valašského soundu, a zklidnění přinesou Sítě, utkané z volně plynoucích ambientních kytarových melodií.

Info

On/Off vol. 4
26. – 27. 6. 2015
Kravín, Hranice u Chotěboře

www.hraniceonoff.blogspot.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Irena & Vojtěch Havlovi se chystají na Le Guess Who?

redakce 04.10.2022

Pestrou tvorbu manželů je dodnes těžké, ne-li nemožné, zařadit do nějaké škatulky. Na jejich vystoupení láká festival videem od nezávislého filmaře, fotografa a zvukového umělce Vincenta Moona.

Rock for People tasí Muse a Slipknot

redakce 03.10.2022

Rock for People letos slavil úspěch na všech frontách a 27. ročník festivalu na tento úspěch nejen naváže, ale chystaným lineupem ho doslova převálcuje.

Film a architektura uvede v Brně poctu géniům moderní architektury a designu

redakce 30.09.2022

Festival zakončí v Kině Art bizarní dokument The Bubble přibližující oblast Villages, největší komunitu důchodců v Americe.

Na Be2Can nebude chybět Stříbrný medvěd z Berlinale nebo Zlatý lev z Benátek

redakce 30.09.2022

Filmová přehlídka, která každoročně nabízí dramaturgicky vytříbený výběr toho nejvýraznějšího z Berlinale, Benátky a Cannes, letos představí dvacet premiér.

Začíná knižní festival LITR

redakce 28.09.2022

Tradiční olomoucká událost nabízí to nejzajímavější ze světa nezávislé knižní tvorby a zaměřuje se především na autorské a umělecké publikace.

První ročník brněnské klubové noci Batch

redakce 27.09.2022

Mezi headlinery akce patří argentinská rapperka Catnapp, legenda středoevropského a východoevropského punku polští Dezerter.

Sýpka Za Škodovkou dokořán

redakce 22.09.2022

V pětici prázdných pater objektu se postupně vystřídají tři kolektivy, které připraví svůj denní program v interakci s rozmanitými prostorami budovy.

Space X počtvrté

redakce 22.09.2022

Počet hudebníků i příznivců zabývající se ambientem, minimalismem či alternativní elektronikou v současném hudebním dění neustále roste.

Lunchmeat Festival 2022 co nevidět, co neslyšet

redakce 21.09.2022

Každoroční přehlídka věnovaná elektronické hudbě a vizuálnímu umění slibuje šestidenní dobrodružný program na čtyřech scénách v Praze.

Ostrava Kamera Oko: Pod dlažbou je pláž!

redakce 21.09.2022

Během pěti dnů nabídne víc než tři desítky krátkometrážních i celovečerních snímků.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace