Zprávy / Offtopic-Novinky

Zpříjemněte si víkend. Velké plátno za malý peníz.

Zpříjemněte si víkend. Velké plátno za malý peníz.

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 25.04.2015

Chodíte rádi do kina, a však ne vždy stihnete zhlédnout všechny snímky, které byste chtěli? Užijte si tuto neděli 26. dubna, kdy v celé síti multiplexů Cinema City bude probíhat LEVNÁ NEDĚLE. Můžete tak za zlomek standardní ceny stihnout i více filmů. Vstupenky na 2D promítání seženete již od 50 Kč, v případě 3D od 100 Kč pro členy klubu Cinema City.


Ještě nejste členy Cinema City klubu? Je na čase to napravit. Každá zakoupená vstupenka (platí i pro studentskou či dětskou vstupenku) je pro vás automaticky o 20 Kč levnější. Zároveň z každého nákupu získáváte 10 % v podobě bodů zpět na váš účet a ty pak můžete proměnit za lístky, popcorn či nápoje z postmixu. Nejzajímavější novinky ze světa filmu a další informace o jedinečných akcích budete mít v podobě newsletteru k dispozici jako první. Členy klubu se můžete stát dvěma způsoby, buď vyplněním tištěné přihlášky, kterou odnesete na pokladnu nebo online na webu.

Nezapomeňte si včas zakoupit vstupenky online nebo na pokladně ve vašem oblíbeném kině. (2D promítání pro členy Cinema City klubu: 50 Kč, pro nečleny: 70 Kč; 3D promítání pro členy Cinema City klubu: 100 Kč, pro nečleny: 120 Kč).

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vychází Lymfom City – ponuře úsměvný černobílý sitkomiks

redakce 02.05.2021

Lucie Trávníčková ve své knize svérázně zaznamenává autobiografii své onkologické léčby. Podpořte na Hithitu!

Slovensko sa zapojilo do prípravy Nového európskeho Bauhausu

redakce 18.04.2021

Cieľom tejto medzinárodnej iniciatívy je spájať udržateľnosť, kultúru, rozvoj komunít a investície tak, aby pomohla naplniť zámery Európskej zelenej dohody.

Novinky v Nakladatelství AMU

redakce 16.11.2020

Vychází dílo Michela Chiona věnované analýze lidského hlasu ve filmu a monografie, zabývající se dílem Karla Teigeho a Vítězslava Nezvala.

Fortnite chystá další virtuální koncert

redakce 22.10.2020

Střílečka nabízí speciální halloweenský event reggaetonového prince J Balvina.

Vychází kniha srbského režiséra Gorana Markoviće Česká škola neexistuje

redakce 04.06.2020

Název knihy vychází z označení skupiny jugoslávských filmařů, která na přelomu šedesátých a sedmdesátých let 20. století vystudovala pražskou FAMU.

Pomozte postavit Novou Perlu

redakce 04.05.2020

Pomoct můžete dobrovolnickou prací, zakoupením knih z nakladatelství Divus, návštevou kavárny Perla i na webu darujme.cz.

Trystero vydává první díl nové trilogie Charlese Burnse: Bludiště

redakce 30.04.2020

Kniha má pozoruhodný osud. Poprvé vyšla loni na podzim ve francouzském překladu, aniž by se předtím objevila v anglickém originále.

Unikátní projekt hudebních promotérů propojuje hudební komunitu

redakce 27.04.2020

Díky zkušeným hudebním dramaturgům se rádio může chlubit různorodými (nejen) hudebními pořady.

Promotéři a producenti založili asociaci APPOK

redakce 20.04.2020

Spolek sdružuje všechny ty, které současná situace zasahuje a pracují na místech, kde se organizují koncerty nebo jiné kulturní akce.

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace