Zprávy / Pozvánky

Left on the Moon se představí s novou koncepcí

Left on the Moon se představí s novou koncepcí

redakce | Zprávy / Pozvánky | 12.12.2018

I přes komplikace s tureckými úřady, kvůli kterým do České republiky nemůže dorazit pozvaný producent Kerem Akdag se festival Left on the Moon se svou třetí edicí uskuteční. 21. prosince 2018 přivítá ve Studiu Prám v pražských Vysočanech známé české producenty napříč žánry i live band složený kolem různých činitelů pražské hudební scény. Důraz klade zejména na scénografii, pohodlí návštěvníků a netradiční galerijní atmosféru místa konání.

Průběžný festival Left on the Moon po několika předchozích edicích přichází s novou koncepcí. Chce představit umělce na pomezí žánrů s příklonem k atmosféričnosti, ambientu a jazzovosti. Bohužel pořadatelům plán s původním headlinerem, tureckým producentem Keremem Akdagem zhatila turecká vláda. Kerem Akdag místo víza do České republiky dostal povolávací rozkaz do armády. I přesto se festival uskuteční. Místo Kerema přijede dub-technový producent Thomas Rubeck, kterého doplní Aid Kid se svým live setem, “superkapela” Reggae Brigady Krizisowe, Scannt live a s dj setem vystoupí Silhouette.

Tým Left on the Moon se snaží vytvořit co možná nejkomplexnější divácký zážitek, a tak se zaměřuje i na scénografii, o kterou se tentokrát postarají kocianov æ liska a Jan Hladil, či bary se speciálními tématickými nápoji. Studio Prám samo vybízí ke komornějšímu pojetí akce a i když se zdá, že je daleko na periferii, z pražského Hlavního nádraží je vzdáleno pouze pět minut vlakem.

Info

Left on the Moon
21. 12. 2018 19:00
Studio Prám, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články