Zprávy

Nový trailer, nový Blade Runner

Nový trailer, nový Blade Runner

redakce | Zprávy | 09.05.2017

Těžko k uvěření, přesto je to tak. Blade Runner 2049 má být očekávaným pokračováním neo-noirové klasiky Blade Runner z roku 1982, pod kterou je podepsán neméně kultovní režisér Ridley Scott. Vrací se Harrison Ford ve své roli Ricka Deckarda a k němu se přidají Ryan Gosling, Ana de Armas nebo Jared Leto. Aktuální trailer dává fanouškům nahlédnout do dystopické, cyberpunkové budoucnosti, tak, jak si ji podal už originální snímek. Pod ikonickým soundtrackem původníko Blade Runnera byl podepsán Vangelis, hudební doprovod pokračování obstará islandský skladatel Jóhann Jóhannsson. Ten, který už s režisérem Denisem Villeneuvem v minulosti úspěšně spolupracoval.


Info

Blade Runner 2049

www.bladerunnermovie.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Joris Voorn a Yotto vystoupí v rámci jedné noci v Roxy

redakce 17.11.2018

Joris Voorn je pojem, osobnost a sympaťák, který zpoza mixáku dokáže strhnout publikum na svoji stranu a okouzlit univerzálním přístupem k housu, minimalu a technu.

Sunn O))) po dekádě znovu v Praze

redakce 16.11.2018

Nejprogresivnější kapela rocku podle britského deníku Guardian přijíždí po celé dekádě do Prahy. Sonická extáze, Sunn O)))...

Rocková psychedelie s DeWolff

redakce 16.11.2018

Nizozemská rock'n'rollová psychedelie vyráží na turné, jehož desátou a jedinou českou zastávkou bude dejvická Klubovna.

Noirový rituál: Telekinetic Assault Group

redakce 16.11.2018

Tarnovski a performerky Cristina Maldonado & Theresa Schrezenmeir reinterpretují horor El Santo bojuje proti upířím ženám.

Nekola, vesmír v obýváku

redakce 16.11.2018

Právě vychází na Kachnička Entertainment debut hudebního projektu Nekola, který založili v roce 2015 Tomáš Kocián a Michal Burget. Koláž na téma Lidé - Země - Vesmír?

Silent Night#16 ve znamení vody

redakce 15.11.2018

Vodu jako nástroj využijí jak zvukový naturista Stanislav Abrahám, tak v Paříži usídlená japonská hudebnice Tomoko Sauvage.

Kieslowski míří na Slovensko

redakce 15.11.2018

Kieslowski se vrací na Slovensko. Bratislava, Košice, Prešov.

Nero v české klubové premiéře

redakce 15.11.2018

Po svém DJ setu na festivalu Rock for People se v pražském klubu Roxy poprvé představí držitelé Grammy, dubstepoví Nero.

Legrácky Jimmyho Carra v Kongresovém centru

redakce 15.11.2018

Komediální hrdina naší doby se do Prahy podívá s vytříbenou show, pro kterou sbíral vtipy celou svou kariéru. Vedle prověřených kousků se můžeme těšit i na nový materiál.

Mireille Dark na turné

redakce 15.11.2018

Dlouhé večery jsou ideální na dekadentní párty v zakouřených sklepeních plných pofidérních, a přitom mysteriózních a podnětných individuí.