Akce

Padesátka jmen pro jubilejní Sónar

Sónar Barcelona 2018
14.06.2018 13:00
, Barcelona

Jubilejní 25. vydání barcelonské divize Sónar Festivalu přidalo nejen 50 nových potvrzených jmen do letošního line-upu. V programu nebude chybět klub DESPACIO, který se svým unikátním zvukovým systémem o sedmi kruhově uspořádaných věžích z reproduktorů, přivítá Jamese Murphyho (LCD Soundsystem) i bratrskou dvojici David a Stephen Dewaele aka 2manydjs.

Závěrečný program v neděli 17. června obstarají Alva Noto & Ryuichi Sakamoto, kteří v Teatre Grec představí svoji show Two. Skladby složené speciálně pro tuto příležitost i prostor pro okamžitou improvizaci. Sónar znovu nabídne celou škálu nové vlny mezinárodních umelců - Demdike Stare, producentku Yaeji, britskou hiphoperku I Am Diana DeBrito aka IAMDDB či norskou avantgardu Jenny Hval.


Do Barcelony dorazí také tajemný neapolský umělec Liberato ukrývající svou identitu. Své DJské sety odehrají Objekt, Young Marco, Call Super nebo Miss Kittin ve dvojici s Kim Ann Foxman. Red Bull Music Academy přidá do programu jména jako SOPHIE a Rainforest Spiritual Enslavement.

Info

Sónar Barcelona 2018
14. - 17. 6. 2018
Barcelona, Španělsko
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články