Akce

Kodaline se vrátí do Lucerna Music Baru

Kodaline (ir)
25.11.2017 18:30
Lucerna Music Bar, Praha

Irská kapela Kodaline vydala 23. června nový singl Brother, který předznamenává jejich třetí studiové album. Nový song, a nejen ten, zahraje sympatická čtyřka 25. listopadu v pražském Lucerna Music Baru, kde si odbyla v loňském roce pražskou premiéru. Vstupenky za 590 Kč + poplatky na webu a pokladně Lucerna Music Baru, na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal od 11.hodin 7.července. Na místě v den koncertu za 690 Kč. POZOR - klub bude otevřen již od 18:30.

Kodaline jsou úspěšná irská kapela, původně pojmenovaná 21 Demands, v roce 2012 se přejmenovali na Kodaline. Zpěvák a kytarista Steve Garrigan a kytarista Mark Prendergast vyrůstali ve Swords v Dublinu a znali se od dětství. Chodili spolu do střední školy v Colaiste Choilm ve Swords, kde se účastnili mnoha soutěží hudebních skupin. Někdy v té době se k nim připojuje bubeník Vinny May a v lednu 2012 je doplnil hráč na basovou kytaru Jason Boland z Celbridge v County Kildare.


Kvartet vydal své debutové The Kodaline EP v září 2012 v produkci Philipa Magee. All I Want vybral DJ Fearne Cotton z BBC Radio 1 jako desku týdne, zazněla i v seriálu Grey's Anatomy. V prosinci 2012 BBC ohlásilo nominaci Kodaline v Sound of 2013. V následujícím roce kapela vydává svůj debut, album In a Perfect World. Z alba In a Perfect World vzešly čtyři singly - High Hopes, All I Want, Love Like This a Pray, stejně jako sedm nových písniček.

V prosinci 2014 skupina ohlásila své druhé album Coming Up for Air a na YouTube vydává skladbu Honest o pár dní později následovanou písní Unclear. Album, které vychází v únoru 2015, v UK Albums Chart dosáhlo čtvrtého místa a skladby The One a Honest se obě dostaly do britské singlové Top 40.

Info

Kodaline (ir)
25. 11. 2017 18:30
Lucerna Music Bar, Praha
Vstupenky v předprodeji za 590 Kč + poplatky, na místě 690 Kč.

www.facebook.com/dsmackupromotion
www.facebook.com/dsmackupromotion

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články