Zprávy / Pozvánky

The Chancers si dali ke dvacetinám klip

The Chancers si dali ke dvacetinám klip

redakce | Zprávy / Pozvánky | 21.08.2018

Měsíc před svou oslavou dvacátých narozenin na festivalu Rude Boy Paradise vypouští The Chancers klip k novému songu Sleepless.

Klip Sleepless ze stejnojmenného EP připomíná dvacet let na scéně, které letos The Chancers po nabitém koncertním létě oslaví na vlastním festivalu Rude Boy Paradise. Plánují ho na 15. září na Střeleckém ostrově v Praze a naživo se zde představí jamajský zpěvák Roy Ellis známý coby Mr. Symarip, britská zpěvačka Rhoda Dakar známá z 2tone kapel The Bodysnatchers a Special AKA, italský zpěvák a trombonista Mr. T-Bone, který se vrátí ke svému skvělému albu Sees America, tuzemští Green Smatroll či punkový písničkář Oioipiratoi.

Dlouholeté fanoušky The Chancers bude zajímat nově potvrzené jméno, kterým není nikdo jiný než Simon Ruffskank. Dlouholetý frontman kapely se vrátí jednorázově, pouze v rámci oslav dvaceti let, aby odzpíval speciální set sestavený z klasických písní The Chancers. Krom příprav unikátně pojatého městského festivalu Rude Boy Paradise a natáčení klipu měla skupina v létě hodně napilno i v jiných směrech. Během července odehrála coby backing band řadu koncertů s hvězdami žánrů ska a reggae. Krom již zmíněné Rhody Dakar a Mr. Symaripa, se kterými znovu potkají na pódiu i v Praze, mezi ně patřilo i legendární jamajské vokální trio The Heptones, se kterým The Chancers hráli na tuzemském festivalu Mighty Sounds i v zcela zaplněném mnichovském klubu Backstage.

Rude Boy Paradise bude v mnoha směrech netradiční a neopakovatelná událost. Přímo v srdci Prahy budou hrát nejen kapely, ale i soundsystem Forward March, k mání bude jamajské jídlo, ale i stánky s vinyly a dalším subkulturním artiklem. Celá událost je navíc „children friendly“ a pro dospělé za lidovou cenu 350 korun, plus poplatky předprodeje. Hrát se na Střeleckém ostrově bude od 15:00 do 22:00, návštěvníci i kapela ale mohou pokračovat na jedinečný soulový večírek Prague Allnighters, který se chystá v klubu Royal a který bude zároveň oficiální afterparty.

Info

Rude Boy Paradise #1
15. 9. 2018 12:00
Střelecký ostrov, Praha
fb událost

Prague Allnighters Vol XVII
15. 9. 2018 20:00
Royal, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články