Madebythefire: Už kvůli vnoučatům
Ta kapela, o které se říkalo, že nikdy nic nevydala a nevydá, představí svůj instrumentální rock´n´roll na sobotním večírku labelu Piper Records.
Ta kapela, o které se říkalo, že nikdy nic nevydala a nevydá, představí svůj instrumentální rock´n´roll na sobotním večírku labelu Piper Records.



Vzpomínáte na tu krásu, která se letos na jaře rozléhala zdmi Katolického domu v Kopřivnici? Pak si nenecháte ujít její volné pokračování...



Svléct si v plném kupé spících seniorů legíny. Ocitnout se ve dvoudenním ráji s krycím jménem Beseda u bigbítu. V Topolovém hájku na okraji malebné slovácké vísky Tasov se dějí věci.



Slovník synonym napovídá, že Beseda znamená schůzku, besídku, táčky, dýchánek, večírek či zábavu a musím potvrdit, že je to přesně tak. Den první



Beseda u Bigbítu opět představí reprezentativní výběr z české a slovenské nezávislé scény, doplněný zajímavými jmény ze zahraničí.



Berou vás kytary? Osmdesátkový synthpop? Nebo snad shoegaze? Pak je tu druhá Piper Records Night v kopřivnickém Katolickém domě.



Výbuch supernovy, který náš malý vesmír obohacuje o možnost poslechnout si madebythefire v celé jejich živoucí síle.