Akce

= Festival
= Doporučujeme

Leden 2020

= Festival
= Doporučujeme

20/01
Palác Akropolis, Praha

Paolo Angeli (it) + Tara Fuki

22/01 - 26/01
Kino Světozor, Kino Pilotů, Praha

15. Festival krátkých filmů Praha

22/01
SLOW Cafe, Praha

Margo

22/01
Kabinet Múz, Brno

Plum Dumplings + Kittchen

23/01
Palác Akropolis, Praha

Beata Hlavenková

23/01
Kaštan, Praha

Please the Trees + Safenat Paneach

24/01
Rock Depo, Velké Meziříčí

Tomáš Vtípil + 1flfsoap + Ima Teva

24/01
Kasárna Karlín, Praha

V0NT + P/\ST

24/01
Jazz Dock, Praha

Ghalia Volt & Mama's Boys

24/01
Roxy, Praha

Watermät + Faul & Wad

24/01
Futra, Orlová

World Histery X (pl) + Long Way to Go (pl) + Rutka Laskier + Vlněna

24/01
Underdogs', Praha

Varg (nor) + Evil Medvěd + Nathan Solo + Whydie? + Volumesphere & Destefann

24/01
Barrák, Ostrava

Rotten Sound (fin) + Čad (sk) + Carnal Diafragma + Mincing Fury + G.O.R.E. + Dobytčí mor + Kurva

25/01
Jazz Dock, Praha

Dominic Miller Group

25/01
Modrá Vopice, Praha

Braindead + Interpunkce + Endless Drain + CBF + Turbowarrior of Steel (be)

27/01
Rudolfinum, Praha

The Naghash Ensemble of Armenia (arm)

27/01
Kaštan - scéna Unijazzu, Praha

Severní nástupiště + Makak Akustikus + Dingo

28/01
Forum Karlín, Praha

James Arthur (uk)

29/01
Hraničář, Ústí nad Labem

Sundays on Clarendon Road + Spomenik

30/01
Klub Kocour, Praha

USB Band

30/01
Palác Akropolis, Praha

Big Wolf Band + Zoe Green (uk)

31/01
Music club Kotelna, Litomyšl

Post-hudba

Únor 2020

01/02
Jazz Dock, Praha

Seba Kaapstad

01/02
Roxy, Praha

Palms Trax (UK)

01/02
Kabinet Múz, Brno

Povodí Ohře + Pacino + Orient

02/02
Forum Karlín, Praha

Keane (uk)

03/02
Palác Akropolis, Praha

Baba Zula (tr)

03/02
Kabinet Múz, Brno

teepee

04/02
České Muzeum Hudby, Praha

Jozef van Wissem

04/02
Fuga, Bratislava

Trupa Trupa (pl) + 52 Hertz Whale

04/02
Kabinet Múz, Brno

Molchat Doma (by)

05/02
Jazz Dock, Praha

Marc Copland Trio ft. Drew Gress & Joey Baron

05/02
Lucerna Music Bar, Praha

teepee (křest alba)

05/02
Kabinet Múz, Brno

Vladivojna La Chia

06/02
Kabinet Múz, Brno

Fertile Hump (pl) + New/Old

07/02
Roxy, Praha

Eagles & Butterflies (USA)

07/02
Palác Akropolis, Praha

Altin Gün (tr/nl)

08/02
Rock Café, Praha

Acid Row + Baro Chandel + Madhouse Express

09/02
Roxy, Praha

Marko Hietala

10/02
O2 Universum, Praha

Lindemann (de)

10/02
Jazz Dock, Praha

Kendrick Scott Oracle

12/02
Roxy, Praha

Napalm Death + Eyehategod + Misery Index + Rotten Sound

12/02
Café V lese, Praha

PageTurners + Favorite Obsession + Ending

13/02
O2 arena, Praha

Hans Zimmer (us)

13/02
MeetFactory, Praha

Thy Art is Murder + Carnifex + Fit For An Autopsy

13/02
Potrvá, Praha

Minor Pieces (CA)

14/02
Roxy, Praha

Jody Wisternoff & Martin Roth

18/02
Underdogs', Praha

Yacht

19/02
Futurum Music Bar, Praha

Monuments + Heart of A Coward

20/02
Lucerna Music Bar, Praha

Jesse Cook & Band (ca)

21/02
Roxy, Praha

Digitalism live (DE)

21/02
Chapeau Rouge, Praha

Wheel + Madebythefire

21/02
Refinery Gallery, Bratislava

The Neighbourhood (us)

22/02
Roxy, Praha

Pete Tong (uk)

22/02
Underdogs', Praha

Aiming For Enrike

22/02
Eternia Smíchov, Praha

Hanako + sinks + kafka.

24/02
Underdogs', Praha

Sandy Alex G (usa) + Pet Shimmers (uk)

24/02
Novoměstská radnice, Velký sál, Praha

Jazz Meets World: Lucienne Renaudin Vary (fr) + Robert Balzar Trio

25/02
Underdogs', Praha

Turia (nl) + Iffernet (fr) + NĀV

26/02
Lucerna Music Bar, Praha

Hudební ceny Vinyla 2019 - vyhlášení

27/02
Punctum - Krásovka, Praha

Ai fen + SKY + Oh hi bye

27/02
MusicClub Modrá Vopice, Praha

GosT + Svart Crown

27/02
Novoměstská radnice, Velký sál, Praha

Jazz Meets World: Emile Parisien Quartet (fr)

28/02
Jazz Dock, Praha

KCL (Krantz/Carlock/Lefebvre)

28/02
Roxy, Praha

Fritz Kalkbrenner live (DE)

29/02
Futurum Music Bar, Praha

Belphegor + Suffocation + Hate

29/02
Café v lese, Praha

Lůza + Or + Pacino

Březen 2020

02/03
Rock Café, Praha

Last Train

03/03
Novoměstská radnice, Velký sál, Praha

Jazz Meets World: Ralph Towner (us)

04/03
Jazz Dock, Praha

Bob Reynolds Group

04/03
Roxy, Praha

Apollo 2019

04/03
Nová Chmelnice, Praha

After the Burial + Make Them Suffer + Polar + Spiritbox

05/03
MeetFactory, Praha

Jessy Lanza (CA)

05/03
Palác Akropolis, Praha

Debashish Bhattacharya present Joy! Guru (in/pl)

05/03
Punctum - Krásovka, Praha

Pop. 1280

05/03
Novoměstská radnice, Velký sál, Praha

Jazz Meets World: Philip Catherine /Paulo Morello /Sven Faller (be/d)

06/03
Roxy, Praha

Skream (UK)

09/03
Astra Kulturhaus, Berlín

Big Thief

09/03
Rock Café, Praha

DeWolff

09/03
MeetFactory, Praha

DIIV (US) + chastity (CA)

11/03
Futurum Music Bar, Praha

Jazz Meets World: Bassekou Kouyate & Ngoni Ba (rmm)

14/03
MeetFactory, Praha

COMA (DE)

15/03
Palác Akropolis, Praha

Ephemerals (uk)

18/03
Palác Akropolis, Praha

Erik Truffaz Quartet (fr)

18/03
Jazzklub U staré paní, Praha

Jazz Meets World: Christoph Irniger Pilgrim (ch)

19/03
Underdogs', Praha

OvO + Vlněna

20/03
Rock Depo, Velké Meziříčí

SRSDepo: Lyssa + D2ti de3t2 + Vlněna

20/03
007 Strahov, Praha

La Jungle

20/03
Forum Karlín, Praha

Jazz Meets World: Jan Garbarek Group (n/d/br/ind)

22/03
O2 universum, Praha

Pentatonix (us)

24/03
Roxy, Praha

Tones And I (AU)

25/03
Studio Hrdinů, Praha

Viagra Boys (SWE)

27/03
Roxy, Praha

Joris Voorn

29/03
Jazz Dock, Praha

Itamar Borochov (il)

30/03
Rock Café, Praha

Easy Life

31/03
Potrvá, Praha

E-Turn (USA)

31/03
Palác Akropolis, Praha

Dudu Tassa & The Kuwaitis (il)

31/03
Novoměstská radnice, Velký sál, Praha

Jazz Meets World: Šmoldas - Anderson - Nussbaum (cz/us)

31/03
Underdogs', Praha

Full Of Hell + Primitive Man

Duben 2020

01/04
Divadlo Hybernia, Praha

Jazz Meets World: Dhafer Youssef (tn/n/f/i)

02/04
Kabinet MÚZ, Praha

Tempers

03/04
Café v lese, Praha

Tempers

03/04
Roxy, Praha

Denis Sulta (UK)

04/04
Café v lese

Clock Opera (uk)

06/04
Semafor, Praha

Jazz Meets World: Camille Bertault Quartet (f/lr)

07/04
Punctum- Krásovka, Praha

Wrekmeister Harmonies (us) + Walden

17/04
Café v lese, Praha

Kel Assouf

18/04
Rock Depo, Velké Meziříčí

Beps'n'Johnnies + Sinks

18/04
Chodovská tvrz, Praha

Jazz Meets World: Wolfgang Seligo Trio (a)

20/04
Roxy, Praha

Meute (DEU)

21/04
Palác Akropolis, Praha

Southern Avenue (us)

21/04
Underdogs', Praha

Cloud Rat + Leechfeast

22/04
Lucerna Music Bar, Praha

Astronautalis & stargaze Performing: They Never See It Coming

26/04 - 05/05
Kremže, Rakousko

Donaufestival

27/04
Palác Akropolis, Praha

Džambo Aguševi Orchestra (mk)

28/04
Novoměstská radnice, Velký sál, Praha

Jazz Meets World: Chicuelo-Mezquida (e)

29/04
Palác Akropolis, Praha

Lee Ranaldo & Raül Refree (us)

Květen 2020

04/05
Café v lese, Praha

Dives (at)

05/05
Underdogs', Praha

Dhidalah (jp)

06/05
Novoměstská radnice, Velký sál, Praha

Jazz Meets World: Arkady Shilkloper & Vadim Neselovskyi (ru/ua)

07/05
007 Strahov, Praha

Old Time Relijun (us)

11/05
DOX+, Praha

Americké Jaro: Kenny Werner (us) + Chandrika Tandon (in)

11/05
Dvořáková síň, Rudolfinum, Praha

25. Mezinárodní festival jazzového piana - sólové recitály: Michel Camilo (dom/us)

12/05
Novoměstská radnice, Velký sál, Praha

Jazz Meets World: Shalosh (il)

14/05
La Fabrika, Praha

Americké Jaro: Dan Tepfer (fr)

14/05
Klubovna, Praha

Big ‡ Brave (ca)

15/05
Chodovská tvrz, Praha

Jazz Meets World: Puschnig - Diabate - Sass (a/bf/us)

18/05
Underdogs', Praha

Show Me the Body

19/05
Jazz Dock, Praha

Americké Jaro: Aaron Parks (us)

20/05
Underdogs', Praha

Fly Pan Am (ca)

20/05
Jazz Dock, Praha

Americké Jaro: Aaron Parks (us)

22/05
Music club Kotelna, Litomyšl

Dorota Barová

24/05
La Fabrika, Praha

Americké Jaro: Aaron Goldberg (us) + Emmet Cohen (us) + Danny Grissett (us) + Dado Moroni (it)

25/05
ZUŠ, Hranice

Americké Jaro: Nikol Bóková Trio

25/05
AXA aréna NTC, Bratislava

Alvaro Soler (es)

26/05
Divadlo Hogofogo, Drážkov

Americké Jaro: Nikol Bóková Trio

Červen 2020

02/06
Jazz Dock, Praha

Americké Jaro: Sara Gazarek (us)

06/06
Underdogs', Praha

YC-CY (ch) + Steppenkind (de) + München Konflikt + Malakia

09/06
ZUŠ, Prostějov

Americké Jaro: Avan Yu (can)

10/06
ZUŠ, Liberec

Americké Jaro: Avan Yu (can)

11/06
Zámek Nelahozeves, Nelahozeves

Americké Jaro: Nikol Bóková Trio

12/06
Kostel sv. Vavřince, Praha

Americké Jaro: Avan Yu (can)

15/06
Kostel sv. Vavřince, Praha

Americké Jaro: Nikol Bóková Trio

Červenec 2020

Srpen 2020

Září 2020

Říjen 2020

08/10
Tipsport Arena, Praha

The Chainsmokers (us)

Listopad 2020