Akce

= Festival
= Doporučujeme

Červen 2020

= Festival
= Doporučujeme

Září 2020

11/09 - 22/09
Praha

Jeden svět 2020

21/09
Kabinet MÚZ, Brno

Turek / Hroch / Veselý: Planeta_Enviromentální krize

22/09
Kabinet MÚZ, Brno

Oliver Kucharovič Quartet + Headmovers

22/09 - 17/12
různá místa

Americké jaro

22/09
Kaštan - scéna Unijazzu, Praha

Mantaban (křest)

23/09
Palác Akropolis, Praha

Liveurope Festival

24/09
Kabinet MÚZ, Brno

Lenny

24/09
Palác Akropolis, Praha

Radian (at)

25/09
Punctum - Krásovka

David Rothenberg (us)

25/09
Kabinet MÚZ, Brno

WWW Neurobeat

25/09 - 26/09
Náměstí Radost, Praha

Jazz Wine Fest 2020

25/09
Kaštan - scéna Unijazzu, Praha

Janota 1935 + T.G.P.

26/09
Kaštan - scéna Unijazzu, Praha

Letající rabín

28/09 - 04/10
Praha

Lunchmeat Festival

29/09
Palác Akropolis, Praha

Koop Oscar Orchestra (swe)

29/09
Kaštan - scéna Unijazzu, Praha

I Love 69 Popgejů + Skrytý půvab byrokracie

29/09
Kabinet MÚZ, Brno

Hrubá hudba - Lesní zvěř & Horňácká muzika Petra Mičky

30/09
Café V lese, Praha

Noisy Pots

30/09
Kabinet MÚZ, Brno

Hm… + Solárium

30/09
Kaštan - scéna Unijazzu, Praha

Michal Bystrov Jiří Konvrzek + BioMasha + Luděk Kazda

Říjen 2020

01/10
Kabinet MÚZ, Brno

Dirty Blondes + Queens of Everything

01/10 - 07/10
různý města

Den Architektury

02/10
Palác Akropolis, Praha

Erik Truffaz Quartet (fr)

02/10
Punctum - Krásovka, Praha

Prezident Lourajder + Fvck_Kvlt + Edúv Syn + Hey Emil

02/10 - 04/10
Mała Warszawa , Varšava, Polsko

Revive festival

02/10
Kabinet MÚZ, Brno

MC Gey + Krudanze

03/10
Kabinet MÚZ, Brno

Chorobopop + Lucifer efekt + Kultra! + Cimbálovka

04/10
Divadlo Husa na provázku, Brno

JFB 2020: Erdoğan Turumtay Liška Dés (Cz/Tr/Hu) + Mathias Eick Quintet (No)

04/10
Underdogs', Praha

Przepych (pl) + Monstre (f)

05/10
Vila Štvanice, Praha

Badfocus (křest) + Amelie Siba + Elskë

05/10
Punctum - Krásovka, Praha

DAS B (de/au/lb/om)

06/10
Divadlo Komedie, Praha

Anna Maria Jopek (pl)

06/10
Kabinet MÚZ, Brno

Coals (pl) + Post-hudba

06/10
Punctum- Krásovka, Praha

Wrekmeister Harmonies (us) + Walden

07/10
Palác Akropolis, Praha

Analemma (Shina + Slavo Solovic) + Irena a Vojtěch Havlovi

08/10
Tipsport Arena, Praha

The Chainsmokers (us)

08/10
Bio Central, Hradec Králové

JGTT: The Shape of Jazz to Come + Ondřej Pivec Organic Quartet

08/10
Pražská tržnice, Praha

Pražský dechovkový večírek

09/10
Distrikt 7, Praha

Ach Ano III křest: Maniak + Protiva + Orion + Vladimir 518

09/10
Bio Central, Hradec Králové

JGTT: Oli Steidle and The Killing Popes + Chromb!

09/10
Café V lese, Praha

Filip Konvalinka (Pio Squad, křest)

09/10 - 17/10
Praha

4+4 dny v pohybu

10/10
Barrák, Ostrava

Hentai Corporation + Čad

11/10
Palác Akropolis - divadelní sál, Praha

E Converso

13/10
Bike_Jesus, Praha

Frau Zwei + Sdružení rodičů a přátel ropy

13/10
Palác Akropolis, Praha

Golden Spine

13/10
Kabinet MÚZ, Brno

Koňe a Prase + Muzikant Králíček

14/10
Divadlo Husa na provázku, Brno

JFB 2020: Szabó/Turcerová/Maceček (Sk/Cz) + Points Septet (Cz)

14/10
Café V lese, Praha

Orient + Never Sol

15/10
cross][club, Praha

White Russian 808 + Dryman + BBB

15/10
Kabinet MÚZ, Brno

7krát3 + Hellwana

15/10
Palác Akropolis, Praha

Hentai Corporation + Čad

16/10
Calypso, Vimperk

Maniak + Protiva

16/10
Café V lese, Praha

Boy Wonder

16/10
Palác Akropolis, Praha

Půlnoc + Fiktivní šílenství + Domácí kapela

16/10
Bio Luž, Dolní Podluží

Fetch! + Bumfrang3

16/10
Kabinet MÚZ, Brno

Insania + První Hoře

17/10
Divadlo Pod lampou, Plzeň

Hentai Corporation + Čad

17/10
Kabinet MÚZ, Brno

Malignant Tumour + Horrible Creatures

17/10
Jazz Dock, Praha

Vltava

17/10
Kamenná galerie , Polička

Stodola Fest

17/10
Bike_Jesus, Praha

Čavalenky + Vneumicky + Gondor Flames

17/10
Café V lese, Praha

Puding Pani Elvisovej

17/10
Palác Akropolis, Praha

Jazzanova (de)

18/10
Jazz Dock, Praha

Omer Klein Trio (il)

19/10
Kabinet MÚZ, Brno

Faces on TV (be)

21/10
Underdogs', Praha

Amsterdam Klezmer Band (nl)

21/10
Kabinet MÚZ, Brno

Vesna

21/10
Amsterdam

Amsterdam Dance Event

21/10
SONO, Brno

JFB 2020: Rozhlasový Big Band Gustava Broma 80 Feat. Dan Bárta

22/10
Kabinet MÚZ, Brno

Oldřich Janota + Martin E. Kyšperský

22/10
Kaštan - scéna Unijazzu, Praha

Nesbitt´s Inequality + Sdružení rodičů a přátel ropy

24/10
Kabinet MÚZ, Brno

Emma Smetana

24/10
Kabinet MÚZ, Brno

Emma Smetana

25/10
Palác Akropolis, Praha

Kubo Ursiny & Provisorium představují: Dežo Ursiny & Ivan Štrpka: MODRÝ VRCH

27/10
Jazz Dock, Praha

Ida Nielsen & The Funkbots (UK, dk)

27/10
Music club Kotelna, Litomyšl

Beata Hlavenková a Kapela Snů

27/10
Palladium, Varšava

Hania Rani (pl)

28/10
Divadlo Husa na provázku, Brno

JFB 2020: Nubya Garcia (Uk)

29/10
Ponrepo, Praha

Step Across the Border

29/10
Futurum Music Bar, Praha

Elektrick Männ

30/10
Kabinet MÚZ, Brno

Manon Meurt

31/10
Palác Akropolis, Praha

Manu Delago Ensemble (a) + Bruno Bavota (i)

31/10
Kabinet MÚZ, Brno

PSH

Listopad 2020

01/11
Betlémská kaple na Žižkově, Praha

Jozef van Wissem (NL)

02/11
Kabinet MÚZ, Brno

Jozef van Wissem (nl)

03/11
O2 Universum, Praha

Jamie Cullum (uk)

04/11
Punctum - Krásovka, Praha

Kuzu (us)

04/11
Palác Akropolis, Praha

GoGo Penguin (uk)

05/11
Underdogs', Praha

Voluptas

06/11 - 14/11
MeetFactory, Praha

Alternativa festival

08/11
Rock Café, Praha

Avi Kaplan (US)

09/11
MeetFactory, Praha

Sophie Hunger (ch)

09/11
Kabinet MÚZ, Brno

Katarzia

09/11
Kabinet MÚZ, Brno

Katarzia

10/11
MeetFactory, Praha

Katarzia

13/11
SONO, Brno

JFB 2020: Delvon Lamarr Organ Trio (Us)

13/11
Kabinet MÚZ, Brno

James Cole (křest)

17/11
Palác Akropolis, Praha

The Necks (au)

19/11
Café V lese, Praha

Modré hory (sk)

21/11
Hala Stulecia, Vratislav

One Love Music Festival 2020

21/11
Roxy, Praha

The Return 2: Novelist + P Money + Smack One + další

23/11
NTC, Bratislava

The Neighbourhood

25/11
Kabinet MÚZ, Brno

The Underground Youth (uk)

26/11
Kabinet MÚZ, Brno

Bára Zmeková

27/11
Nová synagóga , Žilina

Swine Day 2020

27/11
Kaštan - scéna Unijazzu, Praha

Phil Shoenfelt & Southern Cross (uk/cz)

28/11
Praha

Vánoční Respect Festival

28/11
Forum Karlín, Praha

The Dead South (ca)

28/11
SONO, Brno

Steve‘n‘Seagulls (fi)

Prosinec 2020

01/12
Café V lese, Praha

Nova Twins

03/12
Café V lese, Praha

Tempers (us)

05/12
Underdogs', Praha

Tops (ca)

08/12
Café V lese, Praha

Warmduscher (uk)

08/12
Rock Café, Praha

Mina Caputo (us)

09/12
Futurum Music Bar, Praha

Moscow Death Brigade (ru)

16/12
Roxy, Praha

Bert & Friends (+ Hello Marcel + B4)

Leden 2021

01/01
Underdogs', Praha

M!R!M (uk/it) + A Dull Set + Méta Monde

11/01
S-klub, Olomouc

P.O.D.

15/01
Music club Kotelna, Litomyšl

Dorota Bárová

21/01
AXA aréna NTC, Bratislava

The Lumineers (us)

29/01
Nová Chmelnice, Praha

Harakiri for the sky (au) + Schammasch (ch) + GAEREA (pt)

29/01
Fuchs2, Praha

Šelest #1: Blanck Mass (uk) + Tittingur (sk) + další

Únor 2021

04/02
Underdogs', Praha

Black Country, New Road (uk)

20/02
Palác Akropolis, Praha

Igorrr (fr) + Otto von Schirach (cu/de)

23/02
O2 Arena, Praha

Harry Styles (uk) + King Princess (us)

Březen 2021

Duben 2021

05/04
Futurum Music Bar, Praha

Richie Kotzen (us)

10/04
MusicClub Modrá Vopice, Praha

Darkher, Forndom, The Devil's Trade - Praha

17/04
Underdogs', Praha

The Beths (nz)

22/04
Underdogs', Praha

Squid (uk)

23/04
Palác Akropolis, Praha

Skalpel (pl) + Tineidae (pl/ukr)

23/04
Lucerna Music Bar, Praha

Sevdaliza (ir)

24/04
MeetFactory, Praha

Flyying Colours (aus)

30/04
Futurum Music Bar, Praha

Oranssi Pazuzu (fi)

30/04
Rock Café, Praha

The Hunna (uk)

Květen 2021

19/05
Palác Akropolis, Praha

Džambo Aguševi Orchestra (mk)

20/05
Palác Akropolis, Praha

Laibach (si)

21/05
Café V lese, Praha

Matthew Mole (zaf)

30/05
SONO, Brno

JFB 2020: Pat Metheny Side-Eye (Us)

Červen 2021

Červenec 2021

02/07 - 10/07
Karlovy Vary

55. MFF Karlovy Vary

02/07 - 05/07

Hradby Samoty X.

08/07 - 11/07
Boskovice

Festival pro židovskou čtvrť Boskovice

09/07 - 11/07
letiště Aeroklubu Tábor, Tábor

Mighty Sounds 2020

10/07
O2 Arena, Praha

Kiss (us)

Srpen 2021

05/08
Letiště Milovice, Milovice

Let it Roll

06/08 - 08/08
Katowice, Polsko

OFF Festival

06/08 - 07/08
Topolový hájek, Tasov

Beseda u Bigbítu 2021

Září 2021

Říjen 2021

06/10
Palác Akropolis, Praha

Cœur De Pirate (ca)

13/10
MeetFactory, Praha

All Them Witches (us)

29/10
Lucerna Music Bar, Praha

New Model Army (uk)

Listopad 2021

11/11
Utrecht, Belgie

Le Guess Who? 2021