


The Underground Youth, 7.3.2025, Futurum Music Bar, Praha
Strhující a pohlcující vystoupení s intenzivní atmosférou.



Strhující a pohlcující vystoupení s intenzivní atmosférou.



Po více než dvou letech se do Kabinetu Múz vrátila kapela Craiga Dyera The Underground Youth.



Tempo je rychlé, podzemí duní.



Barvy po stěnách, barvy v očích.






Ztraceni v podzemí s duchem Andyho Warhola.






Look to find, mademoiselle.



Modrá, černá, červená, černá, tma. Tak jak to máme rádi.



Mladší bráškové Joy Divison se vrátili do Prahy.






Minul jsem koncert The Soft Moon, minul jsem koncert The Raveonettes. Další zaváhání jsem připustit nesměl.