Zprávy / Pozvánky

Fatboy Slim v Roxy

Fatboy Slim v Roxy

redakce | Zprávy / Pozvánky | 16.02.2024

DJ a hudební producent Norman Cook alias Fatboy Slim v devadesátých letech definoval nejen žánr, ale rovnou celou éru. V pátek 23. února rozezní Roxy nejen svými největšími hity.

Společně s The Chemical Brothers a The Prodigy je jedním z průkopníků britského žánru big beat, který je kombinací hiphopu, breakbeatu, punku a r’n’b. Fatboy Slim je držitelem Grammy, cen Brit Awards a MTV Video Awards. Vydal hymny jako Praise You, Right Here, Right Now, The Rockafeller Skank nebo Weapon of Choice. Jak potvrzují ohlasy z jeho poslední návštěvy Prahy, Fatboy Slim je showman tělem i duší, který dancefloor baví hraním i vystupováním.


„Mám opravdu rád staré bluesové desky, třeba předválečné blues. Miluju bluesové zpěváky, spousta z nich má přitom fakt hloupá jména. (…) Když jste byli tlustý bluesový zpěvák, říkalo se vám hubený. Tak jsem si řekl, že Fatboy Slim je rozporuplný bluesový zpěvák, který nemůže existovat,” říká hudební chameleon Cook.

Info

Fatboy Slim (uk)
23. 2. 2024 23:00
Roxy, Praha
Fb událost

foto © Michal Augustini

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Cari Cari a Nauzea Orchestra v Kasárnách

redakce 16.04.2024

Jak se často zmiňuje v recenzích, hudba Cari Cari je jako soundtrack nekonečných letních roadtripů a oslava osobní svobody.

Nový singl a album Role

redakce 11.04.2024

Zůstávají věrní kytarám, přesto posouvají svůj zvukový a muzikantský rejstřík o kus dál.

Wave-Gotik-Treffen 2024 mystický

redakce 11.04.2024

Vystoupení se budou konat například na historickém městském koupališti, v kupoli Volkspalastu nebo v historických sklepeních Moritzbastei.

Festival Bonjour Brno slaví

redakce 11.04.2024

Brno ožije francouzskou kulturou. Prožijte ji všemi smysly na některé z mnoha akcí, které se tematicky zaměří na surrealismus a nechají se inspirovat i letošními olympijskými hrami.

Lord Spikeheart v Underdogs'

redakce 10.04.2024

Na nahrávání nové desky si přizval pestré spektrum hudebníků a hudebnic, od Backxwash nebo Brodinského až po Safety Trance.

Fource uvádí: Aurora, Alfie Jukes a Oska

redakce 08.04.2024

„We Are the Earth“ – tak zněl nadpis textu, který změnil Aurořin pohled na svět.

Duben s Rachotem

redakce 08.04.2024

Aquaserge vznikli v jihofrancouzském Toulouse a sami sebe definují především jako kolektiv, který se v průběhu času stále obnovuje a proměňuje.

Jednota v noci: live set Azu Tiwaline i strhující destrukce Shapednoise

redakce 05.04.2024

Headlinuje zvukový extremista, který kombinuje industrial, hip hop, bass a techno a za doprovodu vizuálního umělce Seviho Ika Dømochevskyho představí aktuální album.

Smash Into Pieces na podzim v Roxy

redakce 05.04.2024

V téhle muzice slyšíte progressive rock i pop rock, je v ní alternativní metal i industrial a přitom prvky EDM.

Duben v Bike_Jesus

redakce 04.04.2024

Eklekticismus ve jménu „low bass“, alternativní elektronika, tajný vesmír Olivera Torra a autentická osa Praha - Kyjev - Varšava. Na Štvanici.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace