Zprávy / Nové desky

Genuine Jacks predstavujú singel Creep Lover

Genuine Jacks predstavujú singel Creep Lover

redakce | Zprávy / Nové desky | 11.07.2019

Genuine Jacks ohlasujú nový album s názvom Turning Monochrome, ktorý vyjde v septembri 2019.

Od poslednej nahrávky Candyland ubehli už tri roky a v kapele sa toho za tento čas veľa zmenilo. Asi najdôležitejšou zmenou sú noví členovia - Jakub Spiszak za bicími a Ondřej Blažek v úlohe gitaristu. Chalani v kapele dopĺňajú zakladajúcich členov, speváka a gitaristu Juraja Ondrejku a basáka Jakuba Blokšu. Kapela sa pred pár mesiacmi ukázala aj na showcase festivale Sharpe, kde v rámci listening session získali od hudobných kritikov a profesionálov z brandže veľmi pozitívne hodnotenie práve k singlu Creep Lover.

Túto chválami ospevovanú skladbu si môžete pozrieť spolu s farebným klipom, ktorý bol natočený zaujímavou duálnou technikou. O kameru a strih sa postaral Marián Šicko, ktorý kapele pomáha s videoklipmi už niekoľko rokov. Farby skrotil Tomáš Holocsy, ktorý s kapelou v minulosti pracoval na strihu videoklipu k skladbe Birdie.

Info

Genuine Jacks
bandcamp kapely

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Michal Kaščák v novém projektu Drť

redakce 09.12.2019

Mišo Kaščák jako generál StB v novém projektu Mira Tótha Drť. Vydání debutového alba je plánováno na začátek příštího roku.

Nová Sekvoye

redakce 02.12.2019

Frustrovaná část jedinců se oddělila od nadprodukcí posedlého epicentra společnosti. Rap, politika, metafyzika? Dystopie.

Ještě to tady je: Hrubá Hudba

redakce 29.11.2019

Hrubá Hudba jsou dvě alba propojené jednou myšlenkou. Dvě nahrávky, dva světy, jedna hudba a nekonečná vášeň...

Ima Teva debutují deskou Chant

redakce 28.11.2019

Album nesoucí název Chant citlivě kombinuje minimalistickou elektroniku s niternými zpěvy a temnými ambientními plochami.

Beps’n’Johnnies: Kytary až na kost

redakce 27.11.2019

Beps’n’Johnnies jsou na Bare Bones dospělou kapelou, která navzdory moderním trendům vyšlechtila z tradičních a dřevních žánrů kytarové hudby svou vlastní, osobitou tvář.

Guilty Echoes: Hluk ze Svoboďáku

redakce 27.11.2019

Rok a půl po setu na Full Moon Stage 2018 v rámci Colours of Ostrava se Guilty Echoes vrací, tentokrát jako trio. S novou deskou.

Klubový debut projektu Evil Medvěd

redakce 21.11.2019

Fictionkin je debutové EP tohoto projektu, které reflektuje neustále bobtnající a transformující se zvuk živých setů Evil Medvěd.

Paleta zvuků a žánrů na novém albu projektu Omnion

redakce 16.11.2019

Druhé album sólového projektu Omnion skladatele, multiinstrumentalisty a hráče na tabla Tomáše Reindla vychází s osmiletým odstupem od alba prvního.

David Tichý vydává sólovku pod aliasem Further Down

redakce 14.11.2019

Davida Tichého můžete znát coby klávesáka ze skupin Manon meurt nebo Chief Bromden, méně se o něm ví, že se věnuje i tajemných elektronickým nahrávkám.

Cimbál kontra digitál - Nona Records vydávají Thyme

redakce 13.11.2019

Thyme jsou inspirováni hraním se symfonickým orchestrem a folklórním uskupením, ale rovnou i měrou poslechem a zalíbením v experimentálníh skladatelích dvacátého století.