


10+1 = Banán (50m Znak)
Frontman 50m Znak vybírá oblíbené písně a jedno guilty pleasure "se vším všudy".



Frontman 50m Znak vybírá oblíbené písně a jedno guilty pleasure "se vším všudy".



I když jsem fanoušek žánru, tak jsem se na tuhle legendární akci dostal poprvé a očekávání z nadupaného line-upu se mísila s obavami z publika, celkové kvality a přílišné vyhraněnosti.



Po dvou hubených letech se na Myslivně opět představí Rock for Churchill v plné palbě, tentokrát s podtitulem Poslední jízda.



Výběr tracků Sound44 vychází ze zájmu o oduševnělou hudbu, pramenící z žánrové různorodosti. Na co se tančí na jižní Moravě?
Letos na Mighty Sounds vystoupí struhující Irie Révoltés, legendy d'n'b Asian Dub Foundation nebo tvrdší, ale neméně zábavní Skindred.
Asian Dub Foundation, nezaměnitelná kombinace junglu, dubu a punku, dorazí na dvanáctý ročník festivalu Mighty Sounds na letišti Čápův dvůr.
Festival s vyhlášenou pohodovou atmosférou oslavil loni 15 let existence vyprodaným ročníkem a i letos přivítá řadu zahraničních a tuzemských interpretů.



Asian Dub Foundation vydali v červenci dlouho očekávanou desku More Signal More Noise. Nové skladby představí na festivalu Rock for Churchill.



Festival Rock for Churchill do Vroutku přiveze osobitou belgickou zpěvačku Selah Sue a triphopové Archive. Oba účinkující představí svá nová alba.



Festival Rock for Churchill oznámil další vystupující 16. ročníku. Do přírodního areálu Myslivna zavítají znovu Asian Dub Foundation.
Vyberte důvod nahlášení a dopište zprávu pro moderátory.