Zprávy

IAmNøt ohlasuje album

IAmNøt ohlasuje album

redakce | Zprávy | 02.04.2024

Tvorba producentky a DJ-jky Sofie Nøt alias IAmNøt začala pôsobením v hardcore/punkových kapelách, s ktorými nahrala a vydala viacero albumov, odohrala turné po rôznych európskych krajinách a organizovala množstvo koncertov v Bratislave.


Neskôr začala pociťovať limity tohto žánru a zatúžila po komplexnejšom sebavyjadrení, v čom jej pomohla elektronická tanečná hudba. V roku 2022 jej vyšiel debutový album Changes, na ktorom sa vyrovnáva s transrodovou identitou. Minulý rok dostal ocenenie v ankete Radio_Head Awards ako debut roka. Videoklip titulnej skladby bol zaradený do výberu medzinárodného festivalu London Music Video Festival, ako jediný zo Slovenska.

více o debutové desce zde

Sofia Nøt pochádza z Bratislavy, ale sídli v Prahe a práve pracuje na druhom albume, ktorý sa bude niesť viac v klubovom zvuku. Jej DJ-ské sety sa zameriavajú hlavne na temneješí sound techna, darkwaveu, ebm/industrialu, post-punku, či breakbeatu. Pred pár dňami vyšiel Sofii Nøt videoklip a singel s názvom Write Your Own Code. Skladba je prvým singlom z chystaného druhého albumu, ktorý ako Sofia hovorí sa bude niesť vo výraznom klubovom zvuku.

Info

IAmNøt
Instagram interpretky

foto © se svolením Sofie Nøt / IAmNøt

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Chorobopop je Svobodě na stopě

redakce 15.04.2024

Kapela na své třetí desce nastavuje dvě tváře, postpunkovou a synthpopovou.

Aiko vypouští další singl

redakce 15.04.2024

Aiko už na své poslední desce ukázala, že směřuje k rockovějšímu zvuku a chce využívat těžších kytarových riffů.

Kompletní lineup Meltu

redakce 15.04.2024

Z novější vlny domácích interpretů a interpretek zahrají např. Souly nebo Domiziana, která ve své tvorbě šikovně kombinuje hyperpop a eurodance.

estimates vydávají první singl

redakce 14.04.2024

Singl je předzvěstí dalších tří, které budou následovat v nadcházejících týdnech a zároveň i příslibem dalších nahrávek naplánovaných na konec roku.

Ji.hlava se letos prodlužuje na deset dní

redakce 13.04.2024

Návštěvníci a návštěvnice si nově budou moci vybrat, zda přijedou na první polovinu festivalu či na druhou. Je možné si koupit i akreditaci na celých deset dní.

Einstürzende Neubauten vydávají nové dvojalbum

redakce 13.04.2024

Nahrávka vychází z volných živých improvizací, které členové této legendární německé kapely hráli před dvěma roky na turné k tehdy aktuální desce Alles in Allem.

The Valentines vydávají debutové album

redakce 12.04.2024

Písně v sobě kombinují kytary, synťáky a mix indie popu, indie rocku, 80s zvuků a moderního popu

Metronome Prague přiveze Raye

redakce 12.04.2024

V letošním roce se zapsala do historie Brit Awards, když sedm nominací proměnila v hned šest cen.

Nový singl a album Role

redakce 11.04.2024

Zůstávají věrní kytarám, přesto posouvají svůj zvukový a muzikantský rejstřík o kus dál.

Wave-Gotik-Treffen 2024 mystický

redakce 11.04.2024

Vystoupení se budou konat například na historickém městském koupališti, v kupoli Volkspalastu nebo v historických sklepeních Moritzbastei.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace