Zprávy / Nové desky

Benefiční hudební kompilace Sanitas Animae

Benefiční hudební kompilace Sanitas Animae

redakce | Zprávy / Nové desky | 05.12.2020

Vychází unikátní benefiční kompilace Sanitas Animae s více jak šesti hodinami hudby. Album Sanitas Animae bude volně k poslechu na hudební platformě Bandcamp, ze které si ji za příspěvek na podporu SANANIM můžete kompletně stáhnout.

Na albu najdete: 13 (us), Alaverdi, Angry Brigade, Animal Resources, Aran Epochal, Are You Local?, Arrowwood (us), Babel (jap), Balaclava, Blank Out, Bonus, Conga Fury (jap), Crown of Asteria (us), Ctib, Das Funus, Decultivate, Die Alten Maschinen, Drom, Drutty, Esgmeq, Garage, GG, Ginnungagap, Godfree Ho (jap), Gorc, Green Monster, Gride, Hanba, Haram (it), Hisataka (jap), Hlinomaz, Hookers, Chorobopop, Innoxia Corpora, Insania, Interpunkce, Jan Audrlický, Jimi Sou, Jolly Joker and The P.B.U., Justin Lavash + DJ Telly Savalas, Kenka Kick (jap), Kill The Dandies!, Klokain, Koonda Holaa, Krüger, Kultra!, Květy, Lucifer Efekt, Lyssa, Massola, Michael Kyselka, Morkhimmel, Moštárna, Mucha, Našrot, Nuill & Un Cuento De Hadas (jap), Or, Orient, OTK, Paprsky inženýra Garina, Peste (it), Phil Shoenfelt & Southern Cross, Please The Trees, Povodí Ohře, Prohra Praha, Pustina, Pyré, Rány Těla, Rato Triste, Rauch, Redman (jap), Retroprotest, Retroprotest & Michael’s Uncle, Secret, Sheeva Yoga, Schwarzprior, Silence, Slaves of Stadium, Slut, Smuteční slavnost, Sněť, Sound of Violence, Speed!! Noise!! Hell!! (jap), Stereo Flavor (jap), Strom, Telesa Ohnepal, ThANX, The Broken Hearts Club (jap), The Tchendos ft. DJ Flux, Tomáš Palucha, Triponaut, Triyoda, Třetí stupeň tortury, Tusks, Ucházím, United Heads, V.T. Marvin, V0NT, Vetus Supulcrum (nl), Vladimír Merta, Vlasta Třešňák, Vole, Zabloudil(a), Zeměžluč...

Vzniklo jedinečné album, které čítá přes sto písní a skladeb hudebních skupin a interpretů napříč žánry i zeměmi. Na počinu nevídaného rozsahu najdete i kapely a hudební projekty pracovníků SANANIM a dalších pomáhajících organizací a služeb. Neotřelé grafiky naší kompilace se bez nároku na honorář ujala výrazná nekonvenční umělkyně Toy_Box.

Info

Sanitas Animae
Fb projektu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Debutové EP vydává projekt Blue Uandi

redakce 19.01.2022

Čtyři tracky EP vykreslují aktuální témata jako je přenos vědomí do digitální sféry, motivace lidského bytí, změny stavu vědomí, protichůdností pocitů.

Češi remixují Trad.Attack!

redakce 18.01.2022

Z Česka se Trad.Attack rozhodli oslovit s nabídkou spolupráce hned tři jména napříč elektronickou scénou. Bratři, DJ Kewu a další.

Duo Meowlau x Val oznamuje EP

redakce 17.01.2022

Titulna skladba Nevermind sa da zaradit do liquid drum and bass zanru s vokalami.

Thistle vydávají první studiovou nahrávku

redakce 12.01.2022

Album obsahuje materiál představující minimalistické ambientní improvizace i pečlivě vystavěné skladby a ukazuje tak relativní tvárnost dvojice.

Insania ohlašuje nové album

redakce 10.01.2022

Koncepce nahrávky si hraje s groteskností dějinných událostí, vizuál je pojatý jako gangsta verze grotesek 20. let 20. století a název alba je kombinací...

V0nt vydávají debutové album

redakce 06.01.2022

Jak je u V0nt zvykem, deska vznikala okolo stolu plného samplerů, synťáků a bzučících efektů.

Andrea Šulcová: Nobody Knows

redakce 04.01.2022

Album obsahuje šest písní s autorskými texty i hudbou. Autorka si zároveň sama natočila kytary, zpěvy a příčnou a irskou flétnu.

Nový release Weltschmerzen :: Pain Palace

redakce 02.01.2022

Trinástym releasom vydavateľstva Weltschmerzen je dlhohrajúci album staro-nového projektu Pain Palace.

Munroe vydávají nové album Divoké kvítí

redakce 31.12.2021

Pilotní klip Vlčí menuet vás ponoří do nálady hororů z 50 let.

Stroon vydáva novú nahrávku

redakce 30.12.2021

Ake by to bolo, ak by sa dalo vylučovanie hormónov ovládať vôľou? Ako by sme to vedeli používať a čo by to urobilo s naším sebaobrazom?

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace