Zprávy / Festivalové

Poslední Fluff má kompletní line-up

Poslední Fluff má kompletní line-up

redakce | Zprávy / Festivalové | 28.04.2023

Letošní Fluff Fest se bude konat naposledy – poslední příležitost potkat se v Rokycanech na letišti a užít si tři dny nabité hudbou, parties, přednáškami, diskuzemi, veganským hodováním a koupáním v nedalekém oblíbeném koupališti. Fluff se tradičně koná koncem července, letos od čtvrtka 27. do soboty 29. července.

S více jak osmdesáti jmény je letošní line-up (téměř) kompletní. K dříve ohlášeným Scowl, GAG, A Place to Bury Strangers, Powerplant, GLAAS nebo NØ MAN přibyli například Clowns, Jeromes Dream, Gillian Carter, Stingray, Bad Breeding, Spirit Possession, Black Curse, Syndrom 81, Pest Control a řada dalších. Z česko-slovenských vod na Fluffu vytoupí mimo jiné Berlin Manson, Shallov, Bibione, Vole nebo Ÿperitiff. Chybět nebude ani fastcorová stage All-Go-No-Slow nebo Psych Tent stage, jejíž kurátor Jakub z labelu Stoned to Death se letos zaměřil například na balkánskou punkovou scénu nebo na temná zákoutí harsh noisu.


Fluff Fest je nezávislý multižánrový festival s hc punkovými kořeny, který propojuje hudbu a politický aktivismus. Koná se od roku 2000 a přitahuje publikum z celé Evropy. Návštěvnice a návštěvníky festivalu čekají tři dny plné hudby, parties, přednášek a diskuzí. Festival je LGBTQIA+ friendly a snaží se vytvořit bezpečný prostor pro zábavu a osobní a umělecké sebevyjádření. Organizátoři a organizátorky podporují inkluzi a diverzitu a staví se proti rasismu, sexismu a dalším formám nenávisti. Od roku 2005 se Fluff Fest koná na sportovním letišti v Rokycanech, pár kroků od místního oblíbeného koupaliště. Festival pořádá kolektiv Underdogs', který stojí i za nezávislým smíchovským klubem Underdogs'. Letošní ročník bude poslední.

více o festivalu zde

Info

Fluff 2023
27.–⁠29.7. 2023
Letiště Rokycany, Rokycany
web festivalu

foto © se svolením Fluff Festu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Unsound 2023: poslední vlna jmen + denní program

redakce 28.09.2023

Unsound se nezadržitelně blíží, a proto nastal čas na zveřejnění kompletního lineupu a všech jmen.

Mezinárodní komiksový festival KOMA, Deadline

redakce 27.09.2023

Milovníkům komiksu a ilustrace představí to nejlepší, co nejen český komiks v současné době nabízí. Letošním tématem festivalu je Deadline.

JazzFestBrno láká na Pivce, Bártu i Jaga Jazzist

redakce 24.09.2023

V rámci off-programové série Tension pak přivítá festival v brněnské premiéře norskou kapelu Jaga Jazzist.

Lunchmeat Festival začíná

redakce 22.09.2023

V pondělí začíná program festivalu v CAMPu, kde se představí díla připravená speciálně pro místní obří plátno o rozměrech 20 x 4 metry.

Knižní veletrh LITR ve znamení fauny a flóry

redakce 20.09.2023

Víkend plný tvůrčích workshopů, výstav, autorských čtení a hudebního programu bude probíhat především v šapitó před pavilonem a ve sbírkových sklenících Flory.

Le Guess Who? 2023 oznamuje kompletní line-up

redakce 19.09.2023

Je libo legendární ESG z jižního Bronxu, která zde předvede svůj vůbec poslední evropský koncert, Alana Sparhawka z Low nebo společné představení Catariny Barbieri a Space Afrika?

Dream Or Die, festival psychedelického snění

redakce 19.09.2023

Nabitý hudební program láká také na výstavu obrazů, poezii, přednášení a další aktivity.

Mladí ladí jazz-fest zatnul do živého

redakce 18.09.2023

K hvězdným jménům světové jazzové a experimentální scény přibyli francouzsko-alžírští Acid Arab kombinující elektronickou hudbu s tradiční arabskou kulturou.

Boleslam, festival slam poetry

redakce 17.09.2023

Během dvou dnů proběhne více než 24 tematických slamových exhibic, při kterých vystoupí největší jména tuzemské slamové scény.

Ji.hlava se zaměří na ženské režisérky

redakce 16.09.2023

Letošní program nabídne také přehlídku dokumentárních děl ve virtuální realitě.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace