Zprávy / Pozvánky

Zářijové Wakushoppu s Jano Doe a Ruinu

Zářijové Wakushoppu s Jano Doe a Ruinu

redakce | Zprávy / Pozvánky | 06.09.2016

V úterý 6. září to v Cafe v lese (Krymská 12, Praha) zahájí Ruinu a Jano Doe. Wakushoppí vstup zdarma je samozřejmostí. Začátek ve 20:00 přesně (nějak se v Cafe změnila policejní hodina).

Freeimprovizační trio Ruinu tvoří Jan Klamm, Ondřej Parus a Patrik Pelikán. Ačkoli používají rozmanité elektronické přístroje, kontaktní mikrofony, dechové nástroje, kytary, bicí nebo nehudební předměty různého původu, hlavním nástrojem při jejich vystoupení je fragmentarizace. Existence kapely tím pádem není závislá ani tak na souhře, nápadech nebo energii, jako spíš na tom, zda je ještě co rozkládat. Od roku 2007 vydali řadu nahrávek především na domovském labelu Klangundkrach a zúčastnili se několika hudebních kolaborací (Tom Smith, Martin Klapper, Rouilleux). Aktuálně připravují split kazetu s americkým projektem i'd m thfft able.


Kvílení a špatně zkombinované rytmy. Psychotický hluk bez struktury a citu. To všechno vychází z nástroje, ve kterém leckdo vidí spíše necky než modulární syntezátor. Jano Doe je schizofrenický sólo projekt, ovládaný slabými nervy a menstruačním cyklem. Před vystoupením doporučujeme nedráždit, může dojít k destrukci zvukové aparatury i vašeho sluchu.

Info

Wakushoppu:
Jano Doe + Ruinu
6. 9. 2016 20:00
Café V lese, Praha
Vstupné: zdarma

www.facebook.com/events/1256525354391368
www.facebook.com/cafevlese

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články