Zprávy / Festivalové

Q3Ambientfest proběhne v německé Postupimi

Q3Ambientfest proběhne v německé Postupimi

redakce | Zprávy / Festivalové | 05.02.2023

V německé Postupimi se na festivalu Q3Ambientfest potká léto s různými žánry. Červnový festival kurátorují Brueder Selke a bratři Sebastian a Daniel Selkeovi, působící také jako oceňované duo Ceeys. Festival zve k návštěvě všechny milovníky hudby s myslí připravenou na objevování širokého zvukového spektra. Na společném pódiu se tak potká akademická avantgarda s přístupným popem a vytvoří soundtrack k eklektické architektuře Filmstadtu Postupim s jeho neoklasicistními paláci i brutalismem.

Letos budou na festivale uvedena analogová i virtuální vystoupení umělců, jako jsou Jakob Lindhagen & Vargkvint, Dirk Markham, Julia Reidy, Alex Stolze & Ben Osborn, Austarda, Sofia Paez, Laura Cannell, Grand River, Mabe Fratti, Yair Elazar Glotman & Johannes Malfatti, Brueder Selke, Sergio Díaz de Rojas & Cedric Vermue, Villemin, Will Samson, Ben Osborn, Hélène Vogelsinger, Tim Linghaus a Simon Ansing. Q3A se méně zaměřuje na headlinery a vnímá akci především jako doplněk místní kulturní scény. Je také součástí celosvětového hnutí Keychange, které se zasazuje o udržitelný hudební průmysl a genderovou vyváženost.

Info

Q3Ambientfest 2023
2.-4. 6. 2023
Kesselhaus + Waschhaus Potsdam, Německo
web festivalu

foto © Tyn Týna

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Festival Končiny mení svoju lokalitu

redakce 26.03.2023

Hlavným cieľom festivalu zostáva i naďalej objavovanie nových hudobných končín pričom návštevníci sa môžu tešiť na mená domácej i zahraničnej nezávislej hudobnej scény.

Lisabonská edice Sónaru proběhne už příští týden

redakce 25.03.2023

Na sklonku března vystoupí Folamour, Max Cooper Live, WhoMadeWho, VTSS, Rui Vargas, KiNK Live, Mochakk, I Hate Models, Or:la, Héctor Oaks Live, SHERELLE x Kode9 a další.

Nový tachovský Festival Muziq

redakce 24.03.2023

Návštěvníci se můžou těšit na deset interpretů, z nichž určitě největší pozornost vyvolá rozpustilý tanečník, milovník disca, starých samplerů a analogových syntezátorů.

Rico Nasty, Rozi Plain a Duo Ruut na Pohode

redakce 23.03.2023

Line-up festivalu Pohoda sa rozrástol o ženské mená súčasnej svetovej hudobnej scény.

Unikátní koncerty v kostelech i zbrusu nová jména oznamuje Moody Moon Noize

redakce 22.03.2023

Program čtvrtého ročníku Moody Moon Noize bude opět žánrově doširoka rozpřažený, s akcentem na čerstvé zástupce domácí a slovenské scény.

Tallinn Music Week nabídne hudbu, umění i nápady

redakce 22.03.2023

Tallinn Music Week v květnu již po patnácté zaplní estonské hlavní město hudbou, uměním a nápady zítřka!

Beseda přihazuje The Murder Capital

redakce 21.03.2023

Dramaturgové třicátého ročníku festivalu pokročili do další fáze výběru kapel a hlásí potvrzené dvě třetiny programu.

Postmodern Jukebox na Groove Brno

redakce 21.03.2023

Projekt s oblibou kombinuje moderní popové a rockové hity s klasickými žánry jako jazz a swing.

Obscene Extreme 2023 přiveze Carcass i Suffocation

redakce 21.03.2023

Již tradičně se to nejdůležitější zdaleka neodehrává jen na pódiu, ale v moshpitu nalezneme nevěsty i nejrůznější zvířecí druhy.

Tauron Nowa Muzyka posiluje lineup

redakce 18.03.2023

Festival již dříve oznámil vystoupení interpretů jako jsou Billy Woods, Helena Hauff, Oneohtrix Point Never, Sudan Archives nebo William Basinski.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace