


Slut s novým materiálem na Sedmičce
Pražská premiéra nového koncertníno programu kapely Slut při oslavě padesáti let existence strahovské Sedmičky.



Pražská premiéra nového koncertníno programu kapely Slut při oslavě padesáti let existence strahovské Sedmičky.



Sedmička letos slaví 50. výročí od založení a k této příležitosti chystá speciální sérii koncertů. Přijedou dánští The Movement.



Kalifornská dvojice Ignat Frege a Felix Skinner aka Wreck and Reference se vrací do Prahy. Podpoří je domácí Kult Masek.



Rolo Tomassi hrají muziku, co leží napůl cesty mezi rádiovými hity a surovým metalem. V Praze je doplní Cryptodira a Loathe.



Kapela, která existovala krátce, zato se spolupodílela na zvuku legendárního Dischord Records v druhé polovině 80 let.



Po celý rok budou probíhat oslavy padesáti let pražského Klub 007 Strahov. Místem, které stálo u zrodu české alternativy.
Začátkem listopadu se Locust Fudge poprvé od roku 1996 vracejí do Prahy. Místem je pochopitelně strahovská Sedmička.
Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, opět v Praze.
The War Goes On vezou totální punkové hymny, kde vládne smutek, frustrace i odhodlání a melodie z kategorie osudových.
Drone, doom, samply, loopy, basa a bicí, temnota. Po více než dvou letech se do Prahy vrací experimentální duo Insect Ark.
Je to 20 let, kdy na Ladronce poprvé vystoupila vegan straight edge kapela Balaclava a změnila životy jedné generaci punk kids.
Punkrockový kvintet z amerického Bay Area, Get Dead, znovu na tour i se zastávkou v Praze. The Zsa Zsa Gabor's jako support.
Dva roky od debutu Zdi nemluví vydávají I am Pentagon na Pushteek novou desku 265. Release párty v domovském klubu na kopci.
The Xcerts, rocková kapela založena před sedmnácti lety, přijíždí do Prahy na první sólový koncert a představí svou čtvrtou desku.
Valivý sludge metal s atmosférickými prvky black metalu, který se nebojí vstoupit do neklidných a temnotou zbarvených postových vod.
The World is a Beautiful Place & I am No Longer Afraid to Die vytvářejí svůj hustě vrstvený sound pomocí silně zkreslených kytar.
Kalifornský instrumentální spaceship, který vás přenese na Proximu Centauri a zpět. Palivo namícháno ze space rocku, drone a psychedelie...
Lednová tradice směle pokračuje. The Vibrators se vrací na místo činu a stejně tak i The Fialky. Melodický punk rock na strahovské Sedmičce.
Kromě zprávy o albuClone of the Universe oznámili Fu Manchu také celosvětové turné, se kterým zavítají také na strahovskou Sedmičku.
Jedni z prvních pionýrů punkové vlny UK82, stále s původními členy a až do dneška nekompromisní nakládači. GBH živě na strahovské Sedmičce.
Takřka odnikud se vynořil singl nový kapely, která hraje řekněme dark new wave. Ano jsou tam hodně cítit Sisters of Mercy, ale taky dětství...
Punk rock tak geniálně prošpikovaný melodickým rock'n'rollem, jak to snad dokážou jedině slováci. Extip živě na strahovské Sedmičce.
Final Flag v čele s Ericem Helzerem z Wehrmacht, Tomášem Skořepou (Exorcizphobia) a Jirkou Rosou napříč undergroundem na strahovské Sedmičce.
Savak nepředvádějí nic, co by tady už nebylo. Dělají to ale s takovou elegancí a s tak nakažlivou vášní. Podlehněte na Sedmičce.
Vyberte důvod nahlášení a dopište zprávu pro moderátory.