Reklama

Béton Armé (ca) + Remdik

Kabinet múz, Brno
Béton Armé

Do Brna míří Béton Armé s nejnovějším albem Renaissance, které vyšlo v roce 2025 na La Vida Es Un Mus.

Béton Armé je punk/oi! kapela z kanadského Montrealu založená v roce 2018. Netradiční rodina straight edge skins Remdik ze Žiliny s čerstvou deskou Potkany Patria Do Diery vydané na labelu Kabinet Records je přijede podpořit 14. září do brněnského Kabinetu múz.

Četným koncertováním Béton Armé přitáhli pozornost punkové komunity po celém světě – vedle rodné Kanady, koncertů v Japonsku a Austrálii, odjeli svá turné po severovýchodě USA (New York, Boston, Buffalo, Pittsburgh,..) i západním pobřeží spojených států od Los Angeles až po Seattle. Mezitím zvládli dvě tour v Evropě včetně UK a několik evropských festivalů, aby si následně odškrtli i zbylá zásadní místa US scény jako Portland, Chicago, DC nebo San Diego. Béton Armé jsou kapela, která si to skutečně vyjezdila. Hráli takřka se všemi, kdo rezonují současnou punkovou scénou jako Poison Ruin, The Chisel, Home Front, Soft Kill, Lion's Law, Mil Spec, Angel Dust, ale i s klasiky jako Komintern Sect nebo Cock Sparrer.

Skupina nepokrevních bratrů Remdik, hodnotově ukotvených spíše v pohledu na svět očima někdejšího Bostonu a New Yorku, která zároveň neztrácí vnímavost k současným tématům a výzvám dnešní doby. Energický hardcore punk a oi! plný chytlavých textů, osobité drzosti, provokace i humoru.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama