Zprávy / Předbíháme

Blood Red Shoes vezou novou desku

Blood Red Shoes vezou novou desku

redakce | Zprávy / Předbíháme | 10.02.2019

Příprava symbolicky nazvaného posledního alba Get Tragic od dua Blood Red Shoes byla od počátku pronásledována pořádnou smůlou. Čekání je však u konce. Get Tragic vyšlo koncem letošního ledna a Blood Red Shoes oznámili turné, včetně koncertu v Lucerna Music Baru, ktery se uskuteční 4.listopadu.

Od roku 2014 Blood Red Shoes poctivě naživo propagovali své předešlé album, které si sami produkovali a nazvali Blood Red Shoes. „Dokončili jsme turné…“ vysvětluje Laura, „nebyli jsme si jisti, jestli budeme vůbec pokračovat.“ Bubeník Steven Ansell to řekne naplno: „Nemohli jsme se ani cítit!“ Deset let neustálého koncertování bez přestávky, nahrání dalších deseti pecek na další desku a hned zas na turné na hranici kolapsu si vybralo svou daň.

Laura se sbalila a koupila jednosměrnou letenku do Los Angeles, se Stevenem nekomunikovala několik měsíců. Věnovala se skládání a spolupráci s popovými producenty, vybírala písničky pro lidi, jako je Rihanna. Get Tragic je však nová tvář pro Blood Red Shoes, o kterých jste si možná mysleli, že je už znáte jak své boty. Spolupracovali na něm s Nickem Launayem (Yeah Yeah Yeahs, Nick Cave and the Bad Seeds). Díky němu je album melodičtější a syntezátorovější než jejich předešlé čtyři desky.

Info

Blood Red Shoes (uk)
4. 11. 2019 20:00
Lucerna Music Bar, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články