Články / Reporty

I v lednu je jak v <del>máji</del> februári Deň 26

I v lednu je jak v máji februári Deň 26

Mišo Hudák | Články / Reporty | 27.01.2016

Ako začať. Pod vplyvom špecifickej farby požičanej dodávky zvažujeme pre zvyšok koncertov používať meno Scooby Dooby's Mystery Machine Orchestra. Tosper je pes, Boris Shaggy, Mišo asi Daphne, o zvyšku ešte diskutujeme.

Hráškovo-pistáciové auto šlo bezchybne celý čas, po príchode do Trenčína náhle prestala fungovať prevodovka. Náhle po opustení mesta išla opäť bezychbne. Medzičasom nám už z požičovne poslali náhradné auto. Zvažoval som, či by sme namiesto fungujúcej prevodovky neskúsili reklamáciu farebnej schémy auta. Naše osobné teórie o Hnedákove dostali solídny a objektívny empirický základ. Niekto by mohol o farbách Trenčína napísať dizertačnú prácu!

Hrali sme však v Olomouci. Ponorka opäť plná, plnšia o čoraz viac priateľov, ktorí za nami pricestovali z iných miest! Ľahší o mnoho platní sme boli kráľovsky ubytovaní a pohostení u drahého kamaráta z výbornej kapely Pure Cityzen. Je to asi únavné opakovať, ale hrať v tejto časti sveta, je ako návrat domov.

Na minulé a súčasné a budúce otázky, či sme hardcore vegan kapela mi dovoľte odpovedať krátkym podobenstvom. Babičky našich detí, alebo detí našich súrodencov, pripravili postupne morčacie, bravčové a kuracie rezne, aby si ich chlapci z magickej zmrzlinovej dodávky mohli vziať na dlhé cesty.

Info

Jelly Belly tour:
26.1 Olomouc, Ponorka (w/ Nachttante)
27.1 Plzeň, Pod Lampou (w/Pretty Old Sound w/In Basement)
28.1 Kladno, Auto Da Fé (w/Pretty Old Sound)
29.1 Hradec Králové, Pilňáčková továrna (w/The Czech Psychedelic Society)
30.1 Cheb, Jazz Rock Café (w/ Nik w/Girl Therapy)
31.1 Praha, Basement (w/ Prodavač)
25.2 Žilina, Stanica (/w Blind Butcher)
26.2 Kopřivnice, Mandala (/w Dirty Picnic)
27.2 Trenčín, Lúč
28.2 Pardubice, Dub

www.vychodnepobrezie.org
www.jlybly.bandcamp.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Ať je tahle noc nekonečná (Fvck_Kvlt + Dušan Vlk)

Filip Peloušek 04.03.2024

Už dvě hodiny před začátkem sedím v přízemním baru Akropole, kde několik jedinců zkouší štěstí a poptává lístky na beznadějně vyprodanou akci ze série Pulz.

Nečekaný drift jinam (Gaika)

Jáchym Rainisch 02.03.2024

Drift představuje v jeho tvorbě výrazný posun od dancehallu a rapu a naživo je transformace dokonána. Další zvuky sice nemizí, ale jsou jen v podkresu a přehlušeny.

No importa tu cara, importas tu (Austin TV)

Kryštof Kopec 27.02.2024

Když na jaře minulého roku Austin TV oznámili comebackový koncert, lístky se vyprodaly během tří minut.

Co se děje v pokojíčkách (Holly Humberstone)

Klára Řepková 22.02.2024

Koncert je stejně jako její tvorba hořkosladká óda na ranou dospělost se všemi intenzivními láskami, propitými večery i pocity neukotvenosti a opuštění a hledáním sama sebe.

Brutalita v croptopu (Knocked Loose & Deafheaven)

Marek Hadrbolec 21.02.2024

„I wanna to see all of you stage dive!“ Bryan Garris dává povel a mosheři se sápou na půlkruhové pódium, jen aby na jeho druhé straně přistáli do propletence hlav,…

Řev tříští mramor (Napalm Death)

Kryštof Kočtář 15.02.2024

Agresivní diktát prokládaly milé pauzy, kdy Barney Greenway přítomné vzýval k odmítnutí nenávisti ve prospěch solidarity či hledal majitele nalezeného mobilu.

Cit pro pochmurnost (Of the Wand And the Moon)

Kryštof Kočtář 07.02.2024

Kim Larsen z Of the Wand & the Moon přiznaně kráčí po cestě, kterou vyšlapal legendární projekt Death in June. Někdy je tento krok jistý, jindy méně...

Večer střízlivého hardcore-punku (Magnitude & co.)

Marek Hadrbolec 07.02.2024

„Praha je asi moje nejoblíbenější město v Evropě,“ deklaruje Russell Bussey, zatímco neúnavně poskakuje po pódiu a bez ustání burcuje publikum k větší aktivitě.

Architekti metalcoru (Architects & co.)

Timon Láska 06.02.2024

Do Prahy si Architects kromě zvukově i rytmicky vyšperkovaného, více než devadesátiminutového vystoupení přivezli také spektakulární vizuální doprovod.

Slow travel CTM 2024

Andrea Bodnárová 04.02.2024

Fronta u Betonhalle je úctyhodná a uvnitř je téměř nedýchatelno. CTM otevírají Moundabout, dva týpci, co zpívají o mrtvolách v rašeliništích.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace