Reklama

Good Times Only

Kabinet múz, Brno
Good Times Only

Změnou ve zvuku pětičlenného boybandu je třeba nově objevená ráznost, přibylo zkreslených kytar, rockových vlivů a abrazivnosti.

Pražská kapela Good Times Only (GTO) právě vydává své třetí dlouhohrající album Tohle mi ještě nikdy nikdo nedělal a pokřtí ho v brněnském Kabinetu múz ve středu 7. října 2026.

Oproti předchozím deskám Pěkný chvíle (2020) a Teď na to myslim (2023) se teď GTO vydali cestou kreativní i studiové svobody bez producentské pomoci. Během tvorby nových skladeb jen občasně využívají producentské konzultace Nikoly Šolaji (Kvietah, Atomy Nevadí), který zde jinak figuruje jako mixing inženýr. Songwriting je u nových skladeb GTO ještě o něco přímočařejší, všech pět členů na nich pracuje ve vlastním studiu domovské zkušebny, s občasnými návštěvami spřáteleného studia Space Tape. Změnou ve zvuku pětičlenného boybandu je třeba nově objevená ráznost, přibylo zkreslených kytar, rockových vlivů a abrazivnosti. Pro ně typické lovesongy a reflexe rozpadajících se vztahů tady střídají zpovědi o vnitřních nejistotách, vzorcích toxického chování, ale i strach z budoucnosti nebo zkušenosti s terapií.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama