Reklama

Metastavy

Kabinet múz, Brno
Metastavy

Z tónů koukají tváře, tramvaje i nejasné vzpomínky na mladší verze světa.

Metastavy se po dvou letech vrací ke koncertování a vystoupí už 9. září v brněnském Kabinetu múz.

Kapelu Metastavy tvoří Anna Hokešová, Ursula Sereghy, Ashley Abrman, Marek Pach a Nodin Péči. Jejich hudba je kombinací neosoulu, jazzu, hiphopu a poezie. Anna Hokešová se v textech věnuje dospívání ve městě, lásce a prožívání života se sny. Hudba vede posluchače někam na pomezí všední reality a mlhy dní, do které svití semafory, noční výlohy a pouliční lampy. Z tónů koukají tváře, tramvaje i nejasné vzpomínky na mladší verze světa. Metastavy vznikly*i v roce 2018 a do povědomí se dostaly*i svým prvním albem Až vyrostu z roku 2019 a druhé album Žhnoucí ticho vyšlo v roce 2023.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama