


Laurent Schroeder-Lebec (Pelican): Musíme zase hrát spolu!
Laurent se do Pelican vrátil teprve před třemi lety. Proto mě zajímalo, jaký byl návrat do kapely, která i bez něj úspěšně jela dál, a jak prožívá, že pro Trumpovy opričníky z ICE pořád není dostatečný Američan.











