Zprávy

Acid Row mají klip k singlu Get Life

Acid Row mají klip k singlu Get Life

redakce | Zprávy | 15.11.2021

Acid Row, známá stonerrocková formace, nedávno oslavila deset let od svého vzniku a nadělila si mimo jiné videosingl Get Life z připravovaného, třetího studiového alba Afterglow.

Get Life byl nahrán ještě v původní čtyřčlenné sestavě, ale po jeho vydání funguje kapela už jen jako tříčlenná. Tato (ne)stálost provázející existenci kapely v posledních dvou letech se výrazně podepisuje i v motivech alba Afterglow. Více se příznivci dozvědí po vydání desky, které je plánováno na jaro příštího roku.

Singl byl na počátku nahrán a zmixován dnes již bývalým členem kapely Vencou Zlem a zmasterován Amákem v Golden Hive Studiu Prague. Částečný DIY přístup k tvorbě je znatelný jak v produkci nahrávky, tak v produkci videa. To vzniklo za spolupráce členů kapely Alexe Fonara a Dominika Klesy s kameramankou a střihačkou Nelou Wojaczkovou. Nelze rovněž opomenout blízkou přítelkyni kapely Alexandru Trojanowskou, učitelku biologie na vysoké škole ve Vratislavi, která poskytla bohatou footage krvinek, která je použita ve většině videoklipu v pozadí a evokuje různé stavy opojení hlavních hrdinů klipu, jimiž jsou jednak jednotliví členové kapely, ale například i legendární kmotr undergroundové scény a manažer psychedelické kapely Madhouse Express Martin Katalánec.

Info

Acid Row
Facebook, Bandcamp

foto © Tereza Kopelentová

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Kultruně ozdravná kúra v Marienbadu se Škapou, Klusákem i Heartnoize

redakce 23.05.2022

Spolek Švihák už podeváté nabídne pestrý kulturně - sportovní program. Heartnoize Promotion, laureáti hudební ceny Vinyla, přináší klubovou noc Heartnoize Tančírna.

Nová soulová diva Kovacs i zkušení Hooverphonic v Brně

redakce 23.05.2022

Naléhavý a melancholický nádech orchestrálních smyčců, downtempa a sebevědomého vokálu je i dnes zárukou silného a velkolepého koncertního zážitku.

Jaromír 99. Letní kapela je Mimosezóna

redakce 22.05.2022

Letní kapela s Jaromírem Švejdíkem (Jaromír 99) nabízí na debutovém albu rockový výlet za písničkou horským krajem rockové melancholie a nezčeřené vícehlasé pohody.

Ata Kak na festivale Sensorium

redakce 22.05.2022

Z jeho koncertov srší frenetická multikultúrna energia juhoafrického Shangaan electra, britského grime, ghanského highlife či dancehall.

JazzFestBrno: Christian Scott i Chief Xian aTunde Adjuah

redakce 22.05.2022

Experimentátor, objevitel, hudební filozof, uctívač tradic, bořitel hranic, stavitel mezikulturních mostů…

Nábor: Buď bedňák, buď Superhero

redakce 21.05.2022

Shameless aktuálně spouští náborovu akci pro ty, kteří stojí vždy nenápadně v pozadí, ale bez kterých by nevznikl ani jeden koncert či festival.

První klip Almost.artist. Cigarettes

redakce 20.05.2022

Čtveřice muzikantů v kouři podávané cigarety polemizuje o frustraci z nepohodlí i o jeho hořkém přijetí.

Olomoucká SF Mini slaví

redakce 20.05.2022

SF Mini je olomoucký DIY skate-punkový prostor, jehož existence je podstatně delší než pět let.

KoRn jsou zpět

redakce 20.05.2022

KoRn jsou často označováni za průkopníky nu-metalu, tedy stylu, jenž kombinuje metal s prvky jiných hudebních stylů.

Rock for People hlásí (téměř) vyprodáno

redakce 20.05.2022

Čtyřdenní vstupenky na festival zmizely z prodeje a jedinou možností, jak se zúčastnit festivalu, je zakoupení posledních jednodenních.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace