Zprávy / Nové desky

Alison Goldfrapp chystá The Love Invention

Alison Goldfrapp chystá The Love Invention

redakce | Zprávy / Nové desky | 30.03.2023

Britská skladatelka a zpěvačka, která posouvala laťku synthpopu od prvních let nového milénia, taky perfomerka a producentka Alison Goldfrapp, jinak členka dvojice Goldfrapp, naznačovala svou první sólovku už od konce ledna. Nejdříve vyšel singl Digging Deeper, na němž dělala s německým producentem Claptone. A o měsíc později se objevil další, houseový track Fever, tentokrát ve spolupráci s Paulem Woolfordem (Bobby Peru, Special Request).

Aktuálně oznámené album The Love Invention uvozuje třetí singl So Hard So Hot a taky další ohlášení spolupracovníci: producent Richard X (Sugababes, Pet Shop Boys ad.), James Greenwood, Toby Scott a další. Výsledku se dočkáme 12. května u vydavatelství Skint. Vypadá to na útok na (nejen) taneční hitparády, další reflexe vyhlížejte v magazínu Full Moon.

Info

Alison Goldfrapp (uk)
rozcestník

foto © se souhlasem Skint

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Hobby Horse Cowboy vydali Branko’s Bridge

redakce 15.05.2024

Žánrově doširoka rozkročené album propojuje vokál Vojtěcha Váchy i snivé aranže, které jsou pro Branko’s Bridge tak typické.

Debut Jana Váni

redakce 14.05.2024

Ve spolupráci s badfocusem natočil už dříve dva singly a v přípravě na debutové album se nashromáždilo i několik skladeb.

Eremen a jeho prvý album

redakce 13.05.2024

Pestré beaty od chillovejších lo-fi produkcií až po úderný boombap, hravé texty a inšpiratívne spolupráce.

Kadé chim? Rez želez

redakce 13.05.2024

Deska obsahuje třináct skladeb, většina z nich je nových či novějších, jen na úvod alba zní pár písniček, z nichž některé pamatují ještě 90. léta a formaci Sen Vesen.

Nový album The Ills

redakce 12.05.2024

Zvláštnosťou inštrumentálneho albumu sú aj texty - sonety ku každej skladbe.

Wolf Lost in the Poem vydává novou desku

redakce 10.05.2024

Druhý díl s názvem Indigem je věnován opět básnířkám, ale tentokrát výhradně českým.

Nové album Manon meurt

redakce 07.05.2024

Název Unravel odkazuje k vývoji kapely a naplňování potenciálu všech hudebníků, nástrojů a hudebních motivů i procesu odkrývání vrstevnatosti skladeb a emocí.

Kluci z garáže mají EP

redakce 06.05.2024

Klubový boyband s nejaktuálnějším sound designem ohledávající žánrové mutace UK garage, reggaetonu, Baile funku či anime soundtracků.

Nové album Přetlak věku

redakce 04.05.2024

Jako kdyby Penguin Cafe Orchestra (producent Brian Eno) utvořilo fúzi s českým folkem 80. let a začalo tvořit písničky opatřené poťouchlými texty těžícími z tradice nonsensu i „malých témat“.

mezi patry klid debutují

redakce 03.05.2024

Tvůrci vítězného songu výzvy Bastl Electronic Track na své desce definují žánr hyperfolk trap.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace