Zprávy / Pozvánky

Fléda jde do podzimu s lepším zvukem a hvězdami

Fléda jde do podzimu s lepším zvukem a hvězdami

redakce | Zprávy / Pozvánky | 01.10.2022

Podzimní sezóna v brněnském klubu Fléda přináší vylepšenou zvukovou aparaturu i jedinečné koncertní zážitky. Brněnští fanoušci se mohou těšit na silné hudební autorky. Dorazí soulová Kovacs, rapové hvězdy M¥SS KETA a Catnapp nebo dreampopová Princess Chelsea.

Fléda se dlouhodobě pyšní zvukem na světové úrovni. Stojí za ním špičková aparatura spolu s akustickým řešením hlavního sálu. Klub nyní využil letní pauzu k dalšímu vylepšení své zvukové techniky. Do nové sezóny tak Fléda vstupuje s aparaturou posílenou o celých 50 %. Hudba napříč žánry bude nyní vykreslená do posledního detailu, a to v každém části poslechového prostoru.

Seznamu zahraničních hvězd tento podzim vévodí výrazné hudebnice s novými nahrávkami. Italská femme fatale M¥SS KETA představí 12. listopadu v české premiéře své výstřední rapové vize. Na Flédu se 25. října vrátí s novým albem i novozélandská Princess Chelsea, která se proslavila hitem Cigarette Duet. Fléda pak bude také nedílnou součástí prvního ročníku společné brněnské klubové noci Batch. V jejím rámci vystoupí experimentální producentka a raperka Catnapp nebo orchestrální Fallgrapp.


Říjen se ponese zejména v rytmech techna. Druhý ročník unikátní klubové noci Maushaus se nově odehraje ve dvou dnech 14. a 15. října na celkem třech scénách. Line-up akce zdobí i letos výrazná jména současného techno undergroundu. Do Brna zavítá berlínská hvězda Tommy Four Seven, holandský modulární nerd Colin Benders nebo brooklynský producent Anthony Parasole. Mimo to se představí na Flédě 7. října ikonický britský producent Surgeon.

Přehlídka zahraničních osobností pokračuje se zástupci tvrdší hudební scény. Novou nahrávku představí 12. října česko-britští metalisté Cradle of Filth. O devět dnů to samé čeká nezaměnitelné nizozemské rappery Dope D.O.D. Prostor pro charitativní koncert dostanou i ukrajinští Bez Obmežeň. Nové desky domácí provenience představí dvojkoncertem 4. a 5. října stálice Chinaski, 20. října Vypsaná fixa a 14. listopadu legendární Dunaj. Vedle nich očekávané album V uvedou i glampopoví showmani Mydy. Silné zastoupení má v programu Flédy také domácí rapová scéna. Slovenský rapper Boy Wonder uvede nové album hned 23. září. Na něj naváží 8. října legendární PSH v sestavě Vladimirem 518, Orionem a DJ Mikem Trafikem. Jejich kolega ze zaniklého labelu Bigg Boss Maniak pak uvede o čtrnáct dní později další edici své party.

Info

Fléda
web klubu

foto © Coco Campbell

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Do Prahy dorazí Only the Poets, Alina Pash, Blanco White a Yves Tumor

redakce 04.02.2023

Hranice mezi popem a avantgardní hudbou Yves Tumor pokouší od samého začátku.

The Devil & The Universe a Lamia Vox v Underdogs'

redakce 02.02.2023

Originální mix soundtrackového zvuku, řádně nakopnutého valivými beaty a samply, kozlové tentokrát okořenili tribálními motivy a ozvuky krautrocku.

Sun Kil Moon v Bratislave

redakce 02.02.2023

Program sa skladá z prierezu z rôznych materiálov, ktoré vznikli medzi rokmi 2003 až po súčasnosť.

Billy F. Gibbons (ZZ Top) sólově, tedy s kapelou

redakce 02.02.2023

Billy F. Gibbons je jako frontman s kapelou ZZ Top spojen přes půl století, v posledních letech se vedle toho věnuje sólové kariéře.

Björk oznámila turné Cornucopia, vystoupí i v Praze

redakce 01.02.2023

Björk oznámila turné Cornucopia, které zahájí v září tohoto roku v portugalském Lisabonu.

Rolo Tomassi s Holy Fawn a Heriot v Underdogs'

redakce 01.02.2023

Svěží mix, kde se potkává mathcore, dream pop a experimentální (post-)rock.

Koncertní nabídka P&J Music se rozšiřuje

redakce 01.02.2023

Achinoam Nini, profesně známá také jako Noa, je izraelská zpěvačka, skladatelka, perkusistka, působící na mezinárodní scéně.

A Place to Bury Strangers ve Futurum Music Baru

redakce 31.01.2023

Již dvě desetiletí kombinací postpunku, noise rocku, shoegaze, psychedelie a avantgardní hudby.

Post-punk & syntezátory v Eternii

redakce 31.01.2023

Halfsilks přináší velmi osobní, chytlavý zvuk, který je v podstatě všechno a nic z toho.

Dylan Moran v Praze s novou show We Got This

redakce 31.01.2023

Čeští diváci ho dobře znají hlavně z kultovního seriálu Black Books.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace