Zprávy / Pozvánky

Fléda jde do podzimu s lepším zvukem a hvězdami

Fléda jde do podzimu s lepším zvukem a hvězdami

redakce | Zprávy / Pozvánky | 01.10.2022

Podzimní sezóna v brněnském klubu Fléda přináší vylepšenou zvukovou aparaturu i jedinečné koncertní zážitky. Brněnští fanoušci se mohou těšit na silné hudební autorky. Dorazí soulová Kovacs, rapové hvězdy M¥SS KETA a Catnapp nebo dreampopová Princess Chelsea.

Fléda se dlouhodobě pyšní zvukem na světové úrovni. Stojí za ním špičková aparatura spolu s akustickým řešením hlavního sálu. Klub nyní využil letní pauzu k dalšímu vylepšení své zvukové techniky. Do nové sezóny tak Fléda vstupuje s aparaturou posílenou o celých 50 %. Hudba napříč žánry bude nyní vykreslená do posledního detailu, a to v každém části poslechového prostoru.

Seznamu zahraničních hvězd tento podzim vévodí výrazné hudebnice s novými nahrávkami. Italská femme fatale M¥SS KETA představí 12. listopadu v české premiéře své výstřední rapové vize. Na Flédu se 25. října vrátí s novým albem i novozélandská Princess Chelsea, která se proslavila hitem Cigarette Duet. Fléda pak bude také nedílnou součástí prvního ročníku společné brněnské klubové noci Batch. V jejím rámci vystoupí experimentální producentka a raperka Catnapp nebo orchestrální Fallgrapp.


Říjen se ponese zejména v rytmech techna. Druhý ročník unikátní klubové noci Maushaus se nově odehraje ve dvou dnech 14. a 15. října na celkem třech scénách. Line-up akce zdobí i letos výrazná jména současného techno undergroundu. Do Brna zavítá berlínská hvězda Tommy Four Seven, holandský modulární nerd Colin Benders nebo brooklynský producent Anthony Parasole. Mimo to se představí na Flédě 7. října ikonický britský producent Surgeon.

Přehlídka zahraničních osobností pokračuje se zástupci tvrdší hudební scény. Novou nahrávku představí 12. října česko-britští metalisté Cradle of Filth. O devět dnů to samé čeká nezaměnitelné nizozemské rappery Dope D.O.D. Prostor pro charitativní koncert dostanou i ukrajinští Bez Obmežeň. Nové desky domácí provenience představí dvojkoncertem 4. a 5. října stálice Chinaski, 20. října Vypsaná fixa a 14. listopadu legendární Dunaj. Vedle nich očekávané album V uvedou i glampopoví showmani Mydy. Silné zastoupení má v programu Flédy také domácí rapová scéna. Slovenský rapper Boy Wonder uvede nové album hned 23. září. Na něj naváží 8. října legendární PSH v sestavě Vladimirem 518, Orionem a DJ Mikem Trafikem. Jejich kolega ze zaniklého labelu Bigg Boss Maniak pak uvede o čtrnáct dní později další edici své party.

Info

Fléda
web klubu

foto © Coco Campbell

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Fource uvádí: Lil Tracy a Brennan Savage, Strawberry Guy, Avi Kaplan

redakce 23.02.2024

Při poslechu Strawberry Guye je snadné ztratit se v myšlenkách, v jeho světě ubíhá čas vlastním, krásným tempem.

Slavnostní vyhlášení cen Vinyla 2023

redakce 21.02.2024

Zahrají Toyota Vangelis, Petra Hermanova, Anna Vaverková a Klara Wodehn

Meshuggah v Praze poprvé míří do haly

redakce 21.02.2024

Meshuggah nejsou poplatni době a nadále vytváří vlastní svět, v němž stojí v povzdálí osamoceni.

Bad Karma Boy v Café V lese

redakce 21.02.2024

Kapela kolem kytaristy skupiny Para a producenta Juraje Marikoviče alias Medveďa.

Lucy Kruger & The Lost Boys, Cold Venus Revisited a dominik prok

redakce 20.02.2024

Cold Venus Revisited vnímá hudbu jako únik před dystopickou realitou a vytváří zvuk charakterizovaný existenciálními texty a melancholií plnou hluku.

V Paláci Akropolis Fvck_Kvlt a Dušan Vlk

redakce 20.02.2024

První březnový večer Prahu rozpulzují dvě přední jména slovenského alternativního rapu.

Z prachu Botch. MeetFactory

redakce 19.02.2024

Kolik skvělé muziky vzešlo z prachu Botch po roce 2002, kdy odehráli svůj poslední koncert v Seattlu?

Tomáš Palucha a Black Tar Jesus v Kampusu Hybernská

redakce 18.02.2024

Dvojspřežení Tomáš Palucha sedlá kytary už více než deset let, v současné čtyřčlenné sestavě vydali na podzim nové album u Day After.

Cradle of Filth na Flédě

redakce 18.02.2024

Cradle of Filth jsou extrémní gothic-metalový blockbuster, v němž mísí temnou romantiku, dramatický akčňák a vášnivý horor.

Dead Poet Society se vrací do Prahy

redakce 18.02.2024

Dokonalým symbolem pro Dead Poet Society je "stará z*sraná sedmistrunka", kterou si kytarista Jack Collins koupil v obchoďáku na střední škole.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace