Zprávy / Festivalové

Mighty Sounds vyhlásili crowdfundingovou kampaň

Mighty Sounds vyhlásili crowdfundingovou kampaň

redakce | Zprávy / Festivalové | 15.08.2020

Festival Mighty Sounds se v roce 2020 nekoná a to pro jeho tým znamená nejen zlomené srdce, ale také velkou díru v rozpočtu. Můžete ale pomoct a za to získat něco, co jen tak není k mání. Kampaň běží do konce srpna.

V rámci crowdfundingové kampaně organizátoři připravili celou řadu odměn od pexesa nebo plakátu za menší příspěvek, přes triko nebo mikinu s jedinečným designem za příspěvek trochu větší, až po zážitky v podobě produkčního dne stráveného na jednom z koncertů za příspěvek štědřejší. Můžete ale taky přihodit víc a nechat si nakreslit obrázek podle fotky od samotného Mighty design mastera Woodyho, nebo se třeba domluvit s partou a na příštím Mighty Sounds mít k dispozici vlastní soukromou Toiku. Upozorňujeme taky na fantastickou příležitost nechat si vyrobit na míru vlastní retro herní automat s libovým Mighty designem.

Nově organizátoři mezi odměny zařadili parádní dárkové balíčky od milovaných kapel, které se rozhodly festival podpořit: mrkněte, co poslali už nehrající Irie Révoltés, Moscow Death Brigade nebo co všechno najdete v balíčku od The Peacocks. Další odměny budou průběžně přidávány. Do 31. srpna vybírejte z odměn, pomozte Mighty Sounds vybalancovat ztráty za rok 2020 a dopravit tuhle loď bezpečně do cíle.

fotogalerie z minulého ročníku zde

Info

Mighty Sounds
web festivalu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Prichádza festival Hudba sveta Žilina

redakce 25.09.2021

Siedmi ročník festivalu opäť prinesie všetkým milovníkom hudby rôznych kultúr dva dni plné kvalitnej a nesmierne pestrej hudby.

Mezipatra nabídnou vítěze z Cannes nebo dokument Moniky Treut

redakce 24.09.2021

Tématem 22. ročníku je Oslava života. Kromě celovečerních, krátkých nebo dokumentárních snímků nabídne festival oblíbenou Industry sekci.

Lunchmeat Moon 2021

redakce 23.09.2021

Lunchmeat festival už klepe na dveře, klepe v nejasných beatových vzorcích, luštíme jeho kody.

Knižní festival LITR je tu

redakce 22.09.2021

Prašina s Vojtěchem Matochou, básně s Petrem Borkovcem, Nejkrásnější české knihy a otevřené ateliéry. A svazky dalšího!

Hudba za klima potřetí

redakce 21.09.2021

Třetí ročník hudebně klimatického minifestivalu tentokrát v Olomouci. Vystoupí Khoiba.

Přírodní saunový festival Hiki Joki

redakce 20.09.2021

Kromě nekonečného saunování v různých potírnách se na louce chystají i jiná smyslová dobrodružství. Včetně gurmánských, mystických nebo hudebních.

Prague Music Performance představí Braxtona, Brendela i členy King Crimson

redakce 20.09.2021

PMP se zaměřuje na klasickou, jazzovou a experimentální hudbu. Do svých projektů integruje i další umělecké oblasti, jako je výtvarné, filmové a slovesné umění.

Be2Can odkrývá všech jedenáct filmů

redakce 19.09.2021

Berlín, Benátky a Cannes po roce okleštěných festivalů otevřely své brány naplno a Be2Can se tak vrací s širokou nabídkou.

Opavský páv už za měsíc

redakce 19.09.2021

Na půdě Slezské univerzity proběhne další ročník mezinárodního festivalu studentských filmů Opavský páv.

Less is Sound: Koncerty postavené na zvukoch lesa

redakce 17.09.2021

Slovensko-britské vydavateľstvo Proto Sites uvádza sériu koncertov experimentálnej hudby a zvukových performancií Less is Sound.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace