Zprávy / Festivalové

Mighty Sounds vyhlásili crowdfundingovou kampaň

Mighty Sounds vyhlásili crowdfundingovou kampaň

redakce | Zprávy / Festivalové | 15.08.2020

Festival Mighty Sounds se v roce 2020 nekoná a to pro jeho tým znamená nejen zlomené srdce, ale také velkou díru v rozpočtu. Můžete ale pomoct a za to získat něco, co jen tak není k mání. Kampaň běží do konce srpna.

V rámci crowdfundingové kampaně organizátoři připravili celou řadu odměn od pexesa nebo plakátu za menší příspěvek, přes triko nebo mikinu s jedinečným designem za příspěvek trochu větší, až po zážitky v podobě produkčního dne stráveného na jednom z koncertů za příspěvek štědřejší. Můžete ale taky přihodit víc a nechat si nakreslit obrázek podle fotky od samotného Mighty design mastera Woodyho, nebo se třeba domluvit s partou a na příštím Mighty Sounds mít k dispozici vlastní soukromou Toiku. Upozorňujeme taky na fantastickou příležitost nechat si vyrobit na míru vlastní retro herní automat s libovým Mighty designem.

Nově organizátoři mezi odměny zařadili parádní dárkové balíčky od milovaných kapel, které se rozhodly festival podpořit: mrkněte, co poslali už nehrající Irie Révoltés, Moscow Death Brigade nebo co všechno najdete v balíčku od The Peacocks. Další odměny budou průběžně přidávány. Do 31. srpna vybírejte z odměn, pomozte Mighty Sounds vybalancovat ztráty za rok 2020 a dopravit tuhle loď bezpečně do cíle.

fotogalerie z minulého ročníku zde

Info

Mighty Sounds
web festivalu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

4+4 dny v pohybu představí uměleckou scénu i budoucnost vzdělávání

redakce 24.09.2020

Jubilejní 25. ročník festivalu 4+4 dny v pohybu se letos zaměří na prezentaci domácí umělecké scény a téma vzdělávání.

The Comet Is Coming na Pohode 2021

redakce 20.09.2020

Aké zvuky zostanú po totálnej zvukovej deštrukcii? Kto povedie tých, čo prežili do nových sonických svetov? Kto zmapuje nové hranice?

Festival Ostrava Kamera Oko nabídne dvě vize budoucnosti

redakce 19.09.2020

Diváci se mohou těšit na unikátní audiovizuální noc, projekci letního kina ve Vítkovicích i pásmo soutěžních snímků, které bude akcentovat země výrazně zasažené epidemií.

Festival Struny podzimu staví plovoucí scénu

redakce 17.09.2020

Dramaturgie festivalu se opírá o impulzy napříč hudebními obdobími a žánry a zprostředkovává svému publiku unikátní, intimní zážitky na různorodých festivalových scénách v Praze.

Ji.hlava letos: podněcující, inspirující, živá!

redakce 16.09.2020

Letošní ročník Ji.hlavy začíná za šest týdnů, ale už teď je jasné, že bude jiný než ty předchozí.

Tábor meets Unijazz

redakce 11.09.2020

Můžete se těšit na jednodenní festival umělců, projektů a hudebníků z Tábora. Nebude chybět ani tiskařský workshop, hlasová dílna a další aktivity.

Jazzanova vs. Electro Deluxe. V Brně.

redakce 11.09.2020

Za více než třináct let existence vnesla Jazzanova do klubové hudby eleganci a precizní muzikálnost, z ní si naopak vypůjčili citlivost pro taneční rytmy.

Noc divadel se letos zaměří na udržitelnost

redakce 11.09.2020

Více než polovina respondentů odpověděla, že si aktivně uvědomují naléhavost ekologických otázek a snaží se zmírňovat environmentální dopady své činnosti.

Beseda u Bigbítu bude mít dvoudenní zimní edici

redakce 10.09.2020

Mezi prvními potvrzenými jmény Besedy u Bigbítu Winter Edition jsou Katarzia, Viah, Palma, sinks, Severní nástupiště a Tamara.

Mezinárodní festival krátkých filmů v Brně

redakce 08.09.2020

Jeden z nejstarších filmových festivalů v České republice nese podtitul Uprostřed ničeho / The Middle of Nowhere. Brno16.