Zprávy / Pozvánky

V listopadu dorazí do Kabinetu Múz nejen Sneaker

V listopadu dorazí do Kabinetu Múz nejen Sneaker

redakce | Zprávy / Pozvánky | 27.11.2018

V listopadu dorazí do Kabinetu Múz Thomas Smorek, kterého na elektronické hudební scéně můžete znát pod jménem Sneaker nebo Dunkeltier.

V branži se Sneaker pohybuje už bezmála dvě dekády a je to jeden z nejpovolanějších djs, když přijde na kombinace obskurních beatu, acidu, ebm a všeho příbuzného. S jeho produkcí vydanou na značkach jako Frigio, Rat Life, Uncanny Valley, Wiener Brut (sublabel Neubau) a Bahnstieg23 neustále dokazuje, že patří mezi nejzajímavější producenty, které v daném stylu Německo může nabídnout. Po Heapovi další zásadní jméno.

O warm up se postará Raphael Kosmos, z lokálních vod rozhodně jeden z nejzajímavějších djs a selektorů. Pravidelně sám nebo se svým label kolegou pak rozbíjí kluby nejen v Praze, z které už nejednou vyjeli zahrát i dál na západ. Dalším členem z party kolem Bastl Instruments je mladý talent z Mutěnic, kterého zavál do Brna hlad (nejen) za hudbou. Na scéně je od ledna a i za tak krátkou dobu zaznamenal velký posun. Prozac je vášnivým milovníkem dobrých parties, rovných beatů, ale nebojí se to i pěkne nalomit. Jeho techno z moduláru šmrcnuté elektrem roztančí každého. Tentokrát svůj spaghetti hardcore výrazně zpomalí a střihne si live set plný magických beatu kolem 110 bpm. Brněnský dj a sběratel desek PDCH si aktuálně libuje v pomalých polohách temnějšího spektra elektronické hudby i jejích různých obskurních nálad, ale stejně tak umí do svých setů protlačit i různé fůze ambientu, acidu, electra, diska, housu i dalších svižnějsích nálad a na místní scéně se pohybuje už dobrých pár let. Obraz si s Pavlem hudebně velmi rozumí, starší generace ho může znát z legendárních večírků Electronic pod taktovou Electronic Bitches nebo z Magionu na Flédě. Zahraje nám velmi aktuální klubový zvuk ovlivněný zejména současným hudebním vývojem Holandska a Litvy. Pavel s Mirkem se postarají o úvod a závěr večera.

Info

Major Issues:
Sneaker (de)
30. 11. 2018 22:00
Kabinet Múz, Brno
fb událost

foto © Cuthead

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Sonitus: Kuntari a Do Shaska! v Punctu

redakce 20.04.2024

Kuntari je pozoruhodný nový přírůstek do svěží indonéské scény, který podobně jako jejich slavnější souputníci staví na spojení tradiční a moderní hudby.

Max Cooper přiveze na Flédu 3D/AV show

redakce 20.04.2024

Cooperova tvorba je intenzivním audiovizuálním zážitkem, jelikož běžně propojuje hudbu s výtvarným uměním, kde je patrný i jeho zájem o vědu.

The Cult v pražském prostoru Archa+

redakce 19.04.2024

V rámci výročního turné opráší kapela The Cult všech jedenáct alb diskografie.

Bratři Orffové vyráží na turné

redakce 17.04.2024

Pro fanoušky přichystali Orffové i malé překvapení - vydání Písně pro Stefanii Sauer na streamovacích platformách.

Bára Zmeková pokřtí novou desku

redakce 16.04.2024

O tom, že živá vystoupení Báry Zmekové jsou unikátní zážitek, svědčí i její předchozí Live at Gong.

Cari Cari a Nauzea Orchestra v Kasárnách

redakce 16.04.2024

Jak se často zmiňuje v recenzích, hudba Cari Cari je jako soundtrack nekonečných letních roadtripů a oslava osobní svobody.

Nový singl a album Role

redakce 11.04.2024

Zůstávají věrní kytarám, přesto posouvají svůj zvukový a muzikantský rejstřík o kus dál.

Wave-Gotik-Treffen 2024 mystický

redakce 11.04.2024

Vystoupení se budou konat například na historickém městském koupališti, v kupoli Volkspalastu nebo v historických sklepeních Moritzbastei.

Festival Bonjour Brno slaví

redakce 11.04.2024

Brno ožije francouzskou kulturou. Prožijte ji všemi smysly na některé z mnoha akcí, které se tematicky zaměří na surrealismus a nechají se inspirovat i letošními olympijskými hrami.

Lord Spikeheart v Underdogs'

redakce 10.04.2024

Na nahrávání nové desky si přizval pestré spektrum hudebníků a hudebnic, od Backxwash nebo Brodinského až po Safety Trance.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace