Reklama
Reklama

Addict #10 odstartuje už tuto sobotu

Addict s podtitulem The Festival nejen uzavře první dekádu existence této party, ale také zakončí listopadovou Addict tour po republice.

Reklama

První prosincovou sobotu se v pražské Malé sportovní hale sejdou všichni milovníci party v nespoutaném, velkolepém stylu. Stane se tak v rámci desátých narozenin Addictu, za kterým stojí DJ NobodyListen. Ten si na jubilejní desátý mejdan pozval naprostou špičku klubových DJs z Čech i Slovenska.

Addict #10 s podtitulem The Festival neuzavře jen první dekádu existence této legendární party, ale také symbolicky zakončí listopadovou Addict tour po republice. O tom, že to bude večírek ve velkém stylu, svědčí už jen místo, kde se akce tentokrát odehraje. Oslavy se totiž uskuteční v hokejové hale, kam se Nobody chystá přenést specifické klubové prostředí, pro které je Addict tak oblíbený. Můžeme se tak tradičně těšit na typickou rave atmosféru, audiovizuální show, parádní zvuk a hektolitry Jägermeisteru. Kombinace těchto jednotlivých ingrediencí už sama o sobě garantuje unikátní večírek, ale zlatý hřeb teprve přijde. Tím budou speciální hosté, kteří se na Addict objeví v roli hvězdných gratulantů a předvedou speciální b2b live sety.

Velkou show slibuje třeba ARCHETYP 51 (Smack b2b nrmn + hosté) s devadesátiminutovým setem, který bude plný zajímavých hostů, dubplates, remixů a legendárních momentů. Neméně poutavé budou i sety dalších crew jako HYPNO 808 (Hugo Toxxx b2b Freezer + hosté), FCK THEM a BABYPOOL. Dalšími účinkujícími budou takové star jako třeba DJs Dalyb, Kewu, Alyaz. Samotný organizátor DJ NobodyListen vystoupí sólově i v rámci dua VR/Nobody.

Reklama

Velikost večera potrhne i dokonalý zvuk z extra výkonného sound systému. Vše završí parádní vizuální doprovod, o který se postará Lunchmeat Studio. Ke správné party náladě jako vždy přispějí i krásné Jäger beets se zásobou ledově namraženého Jägermeisteru.Jestli chcete zažít tuto podzimní jízdu, dorazte v sobotu 2. prosince do Malé sportovní haly na Addict #10 s podtitulem The Festival. Nepřestávejte lovit ty nejlepší zážitky a buďte u toho. Vstupenky jsou k zakoupení za 300 Kč na goout.net.

Tento článek je zdarma. Pořiďte si předplatné a můžete číst všechny naše články.

digital

79 Kč/měsíc
  • Základní digitální přístup, pouze na 1 měsíc
  • Veškerý obsah webu
  • Prémiové články

digital+

83 Kč/měsíc
Navíc oproti digital
  • Veškerý obsah webu bez reklam
  • Unikátní playlisty
  • Podcasty
  • Možnost odemknout 3 texty měsíčně pro ostatní
Možnost kdykoliv zrušit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama