Reklama
Reklama

Americké jaro v Jazz Docku

Letošní 13. ročník festivalu Americké jaro představí ve své jazzové části, která se bude konat v Praze, hned čtyři jazzové hvězdy.

Reklama

Letošní již 13. ročník festivalu Americké jaro představí ve své jazzové části, která se bude tradičně konat v pražském klubu Jazz Dock, hned čtyři jazzové hvězdy. Ve srovnání s minulými ročníky zdvojnásobuje letos festival Americké jaro počet koncertů.

Festival zahájí koncert kontrabasistky a skladatelky Lindy May Han Oh, která ve svých skladbách kombinuje různé vlivy s postmoderním jazzem. Na Lindu May Han Oh naváže už v neděli 8. dubna ve 21 hodin chilská zpěvačka, kytaristka a skladatelka Camila Meza. Zahraje skladby z nového alba Ambar, které natočila se členy projektu The Nectar Orchestra.

Třetí hvězdou letošního ročníku Amerického jara bude americký pianista Dan Tepfer. Jeho Dan Tepfer Trio představí své nové album Eleven Cages v neděli 29. dubna od 21 hodin. Jazzovou část Amerického jara zakončí ve středu 2. května ve 21 hodin americký fusion-ethno projekt Human Element.

Tento článek je zdarma. Pořiďte si předplatné a můžete číst všechny naše články.

digital

79 Kč/měsíc
  • Základní digitální přístup, pouze na 1 měsíc
  • Veškerý obsah webu
  • Prémiové články

digital+

83 Kč/měsíc
Navíc oproti digital
  • Veškerý obsah webu bez reklam
  • Unikátní playlisty
  • Podcasty
  • Možnost odemknout 3 texty měsíčně pro ostatní
Možnost kdykoliv zrušit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama