Reklama
Reklama

Brutal Assault potvrzuje Behemoth i Mono

fullmoonzine.cz
fullmoonzine.cz

Sestava kapel na další ročník Brutal Assaultu se také v únoru rozrostla o další silná jména. Festival se tradičně odehraje v pevnosti Josefov.

Reklama

Sestava kapel na další ročník Brutal Assaultu se také v únoru rozrostla o další silná jména. Festival, který se už tradičně odehraje v pevnosti v Josefově, především oznamuje svého dalšího headlinera – polské Behemoth. V další várce oznámených kapel jsou také Mono, Cattle Decapitation, Mithras nebo all-star projekt Mutoid Man.

Animals as Leaders čili absolutní špička světově djent/progresivně - experimentální metalové scény budou konečně debutovat na Brutalu. Virtuóz Tosin Abasi zamíří se svojí družinou a jejími notami nabitým karnevalem hudební pestrosti na festival vůbec poprvé. Podle minulých klubových koncertů v Čechách se je na co těšit. Volání fanoušků bylo vyslyšeno: polští neznabozi Behemoth se po letech 2008 a 2013 opět představí na festivalu a opět v pozici jedné z hlavních hvězd. Kalifornská deathgrind smečka Cattle Decapitation bude letos skládat reparát za loňský odřeknutý koncert.

Dvacetileté výročí stále ve stejné sestavě u nás letos oslaví hardcore punk ze špinavých čtvrtí Londýna – Knuclkledust. Experimentální death metal z britských ostrovů, plný uhrančivých kosmických vizí a zvláštně ambientní atmosféry, prvky technického brutálního death metalu, stejně jako inspirace u Morbid Angel, Immolation, Gorguts či Nocturnus - to jsou Mithras.

Reklama

Jedna z nejzajímavějších a nejžádanějších kapel v současném blackmetalovém undegroundu, Mgła se vrací na festival zopakovat svůj nezanedbatelný úspěch z minula, tentokrát na velkém pódiu. Instrumentální postrocková stálice japonské nezávislé scény Mono bude debutovat na našem festivalu, stejně jako super projet členů Converge a Cave In Mutoid Man a navrátilci Misery Loves Co.

Tento článek je zdarma. Pořiďte si předplatné a můžete číst všechny naše články.

digital

79 Kč/měsíc
  • Základní digitální přístup, pouze na 1 měsíc
  • Veškerý obsah webu
  • Prémiové články

digital+

83 Kč/měsíc
Navíc oproti digital
  • Veškerý obsah webu bez reklam
  • Unikátní playlisty
  • Podcasty
  • Možnost odemknout 3 texty měsíčně pro ostatní
Možnost kdykoliv zrušit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama