Reklama
Reklama

Fotografická výstava Neobyčejné příběhy

fullmoonzine.cz
fullmoonzine.cz

Skupina fotografů ze všech koutů České republiky se zaměřila na neobyčejné příběhy zdánlivě obyčejných lidí.

Reklama

Co člověk, to životní příběh. Fotografové si vybrali ty, které se jim zdály výjimečné, mezi ostatními neobyčejné. Zaznamenali je pro naši vlastní inspiraci, poučení, motivaci, pro předání zkušeností, pro svou hloubku. Tyto vizuální série, podpořené vlastními fotografiemi samotného Antonína Kratochvíla budou vystaveny v prostorách Benediktinského kláštera Rajhrad.

V kontextu fotografických obrazů zazní tyto příběhy na slavnostní vernisáži, kde vybrané soubory okomentují samotní autoři. Podrobnosti příběhů tak zůstanou k objevení divákům výstavy. Jednotlivé příběhy jsou unikátní volbou fotografů, kteří nejsou, až na výjimky, fotografy z povolání. Pohybují se tedy ve stejném světě, jako jejich hrdinové, jen jim byl dán dar všímat si a zaznamenávat. Vernisáž výstavy proběhne dne 10. října 2020. V 16 hodin bude uvedena projekcí filmu Můj otec Antonín Kratochvíl a v 18 hodin bude výstava, za přítomnosti všech vystavených autorů včetně samotného Antonína Kratochvíla, zahájena.

Vystavující umělci, fotografové Antonín Kratochvíl, Aannička, Valdemar Bednarz, Adriana Beneková, Petr Bouda, David Brož, Tomáš Derner, Petr Foltýn, Vojtěch Havlík, Ondřej Homa, Marcel Janík, Jens, Jakub Joachim, Šárka Klímová, Johana Kratochvílová, Maat, Jana Mašterová, Radovan Mikula, Pavlína Novotná, Jiří Šneider, Jaroslava Vítková, Zara Wildmoons.

Tento článek je zdarma. Pořiďte si předplatné a můžete číst všechny naše články.

digital

79 Kč/měsíc
  • Základní digitální přístup, pouze na 1 měsíc
  • Veškerý obsah webu
  • Prémiové články

digital+

83 Kč/měsíc
Navíc oproti digital
  • Veškerý obsah webu bez reklam
  • Unikátní playlisty
  • Podcasty
  • Možnost odemknout 3 texty měsíčně pro ostatní
Možnost kdykoliv zrušit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama